پاسخ من به انتقادها لبخند است | اتاق خبر
کد خبر: 352530
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1395 - 06:35
لوو:
سرمربی آلمان پاسخ انتقادهای میشائیل بالاک را از تیم خود داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آلمان در دومین دیدار خود در یورو برابر لهستان عملکرد چندان خوبی نداشت و به تساوی بدون گل رضایت داد. این عملکرد ضعیف باعث شد تا میشاییل بالاک به انتقاد از تیم یوآخیم لوو بپردازد و عنوان کند تیم فعلی آلمان فاقد یک رهبر در زمین مسابقه است.

یوآخیم لوو سرمربی تیم آلمان در پاسخ به این انتقادات گفت: اتفاق‌های تکراری خیلی زیاد دارد، رخ می‌هند. پاسخ من به این انتقادها لبخند است. در سال 2014 نیز همین انتقادها به تیم وارد شد ولی ما قهرمان جام جهانی شدیم و سپس همه به تمجید از بازیکنان ما پرداختند و عنوان کردند آلمان پر از بازیکنان بزرگ است. حالا که یک تساوی بدون گل کسب کردیم همه شروع به انتقاد کردند. بازیکنان من توانایی بالایی دارند و مطمئنا در ادامه رقابت‌ها این موضوع را نشان خواهند داد.

آلمان در سومین دیدار خود در یورو باید در پارک دوپرنس برابر ایرلند شمالی به میدان برود. یک تساوی در این دیدار باعث قطعی شدن شاگردان یوآخیم لوو به مرحله حذفی 2016 خواهد شد.

لوو درباره این بازی گفت: تیم من برای کسب برد برای این دیدار به میدان خواهد رفت. باید ایرلند شمالی را هر طور شده شکست دهیم. آنها روحیه جنگندگی بالایی دارند و فضای زیادی از زمین را پوشش می‌دهند و قطعا بازی راحتی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید