بازگشت بلژیک به جام با برتری قاطع برابر ایرلند | اتاق خبر
کد خبر: 352531
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 19:45
شیاطین سرخ با برتری 3 بر صفر برابر ایرلند شکست در بازی نخست برابر ایتالیا را به دست فراموشی سپردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم بلژیک و ایرلند در دومین دیدارشان در رقابت های یورو 2016 برابر هم به میدان رفتند که این با برتری 3 بر صفر بلژیکی ها به پایان رسید.

در این بازی بلژیک تیم برتر زمین بود و توانست چندین فرصت گلزنی ایجاد کند و این در حالی است که ایرلند حرفی برای گفتن نداشت.

اولین خطر جدی بازی را ادن هازارد در دقیقه 20 ایجاد کرد که شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.  کاپپیتان شیاطین سرخ که فصل خوبی  را در چلسی نداشت، با بازوبند کاپیتانی وظایفی به مراتب سخت تر در این دیدار داشت.

چهار دقیقه بعد کاراسکو توانست دروازه ایرلند را باز کند که داور این گل را به دلیل حضور کاراسکو در آفساید مردود اعلام کرد. بلژیکی ها البته چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر نیز داشتند که با درخشش مدافعان ایرلند از جمله هولاهان و دروازه بان این تیم، توپ از خط دروازه ایرلند عبور نکرد تا نیمه نخست این دیدار نتیجه مورد علاقه ایرلندی ها باشد و با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بلژیک که در این دیدار تغییرات زیادی نسبت به قابل داشت، در ادامه مرتنس و فلاینی را نیز روی نیمکت ذخیرها داشت.

در نیمه دوم حملات هجومی بلژیک خیلی زود به بار نشست و در دقیقه 48 روملو لوکاکو موفق شد دروازه ایرلند را باز کند و به زیبایی تیمش را پیش بیندازد.

در ادامه نوبت به اکسل ویتسل رسید تا در دقیقه 61 گل دوم تیمش را نیز به ثمر برساند و خیال ویلموتس را بابت برد در این دیدار راحت کند.

بازی خوب بلژیک در ادامه باعث شد تا روملو لوکاکو بار دیگر برای تیمش در دقیقه 70 گلزنی کند و گل سوم تیمش را نیز به ثمر برساند.

بعد از این گل رابی کین مهاجم گلزن ایرلندی ها نیز به زمین مسابقه آمد تا بلکه او بتواند از سنگینی شکست بکاهد. در نهایت حضور او نیز  در زمین مسابقه تاثیری نداشت و بازی با برتری 3 بر صفر بلژیک به پایان رسید.

بلژیک برای صعود از این گروه حالا باید یک امتیاز حداقل از دیدار با سوئد کسب کند. البته این تیم امیدوار است در صورت شکست ایتالیا برابر ایرلند و برتری برابر سوئد جایگاه نخست گروه را تصاحب کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید