لیگ جهانی والیبال | اتاق خبر
کد خبر: 352862
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 06:19
تیم ملی والیبال فرانسه در لیگ جهانی مغلوب بلژیک شد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال فرانسه که دو بازی ابتدایی خود در لیگ جهانی 2016 را برابر ایتالیا و فرانسه برده بود در آخرین بازی این مرحله به مصاف بلژیک رفت و برابر این تیم شکست خورد.

فرانسه، قهرمان دوره گذشته لیگ جهانی والیبال با نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سه بر دو برابر بلژیک مغلوب شد.

فرانسه ست‌های اول و سوم را 13 – 25 و 21 – 25 به نفع خود به پایان رساند و بلژیک هم سه ست را 24 – 26، 18 – 25 و 12 – 15 از آن خود کرد.

"ون ول" بلژیکی با کسب 24 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد.

در دیگر دیدار این گروه نیز تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی والیبال ایتالیا در سه ست پیاپی استرالیا را از پیش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو برداشت. دو ست ابتدایی این بازی با نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مشابه 23 – 25 به نفع ایتالیا به پایان رسید و این تیم ست سوم را هم 25 بر 20 از حریف گرفت.

"لوکا وتوری" ایتالیایی در این بازی 16 امتیاز کسب کرد.

هفته‌ دوم لیگ جهانی سوم تیر ماه آغاز می‌‌‌‌‌‌‌شود.

گروه بندی هفته‌ دوم ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها به شرح زیر است:

گروه D : آرژانتین – فرانسه ، لهستان – روسیه

گروه E : بلژیک – آلمان ، ایتالیا – استرالیا

گروه F: ایران – بلغارستان، صربستان – برزیل

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید