اسلواکی حریف بسیار سختی خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 352890
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 07:57
هاجسون:
روی هاجسون معتقد است اسلواکی با داشتن بازیکنان بسیار خوب در خط حمله حریف بسیار سختی برای انگلیس در بازی دوشنبه‌ شب خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، انگلیس و اسلواکی فردا (دوشنبه) باید در سومین دیدار خود در مرحله گروهی یورو 2016 برابر هم به میدان بروند. شاگردان هاجسون با 4 امتیاز در صدر جدول گروه قرار دارند در حالی که اسلواکی از دو بازی قبلی خود 3 امتیاز کسب کرده است. روی هاجسون پیش از دیدار برابر اسلواکی گفت: اسلواکی تیم خیلی خوبی است. آن‌ها در خط حمله چند بازیکن خوب دارند و قطعا حریف بسیار سختی برای ما خواهند بود. من فکر می‌کنم آن‌ها یکی از تیم‌های صعود کننده از گروه باشند و شاید شروع کردن بازی‌ها با آن شکست برابر ولز باعث بالا رفتن انگیزه‌شان شده باشد.

سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه گفت: بازیکنان اسلواکی را به خوبی می‌شناسم. در خط دفاع با اشکرتل آشنایی کامل دارم. زمانی که در لیورپول بودم او شاگرد من بود. مطمئنم بازی سختی برابر آن‌ها خواهیم داشت. اسلواکی برای برد به میدان خواهد آمد و این زیبایی فوتبال است که یک دیدار خیلی زیبا را فردا شاهد خواهیم بود. ما حریف را به خوبی آنالیز کردیم و با برنامه در زمین حاضر خواهیم شد.

سرمربی انگلیس در پایان گفت: مهم‌ترین موضوع برای ما صعود از گروه است. البته خیلی دوست داریم که به عنوان سرگروه صعود کنیم. دوست داریم هر طور شده تیم اول شویم که در مرحله بعد با تیمی بازی کنیم که در رده سوم گروهش قرار گرفته باشد تا کارمان راحت باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید