تیم ایران با کسب ۹ مدال رنگارنگ نایب قهرمان شد | اتاق خبر
کد خبر: 352894
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 08:18
رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی - رومانی؛
تیم منتخب کشتی فرنگی ایران با كسب سه مدال طلا، سه نقره و سه برنز و عنوان نایب قهرمانی به کار خود در رقابتهای بین المللی رومانی پایان داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، رقابت های بین المللی کشتی «آیون کورنیانو» و «لادیسلاو سیمون» رومانی طی روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار شد که در پایان تیم ایران پس از تیم میزبان به عنوان نایب قهرمانی رسید.

در روز دوم این رقابتها و در وزن ۷۵ کیلوگرم، رسول گرمسیری در دور اول حریفی از کشور بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم جمال اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت اما در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب کشتی گیری کشور میزبان شد و به مدال نقره رسید.

جمال اسماعیلی نیز در دور اول کشتی گیری از کشور اسپانیا را شکست داد. وی در دور دوم مقابل گرمسیری شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار نیز با نتیجه ۵ بر ۵ مقابل حریف بلغارستانی مغلوب شد و پنجم شد.

در روز نخست این رقابتها عظیم گرمسیری، یوسف قادریان و مجید علیاری در اوزان ۷۱، ۸۰ و ۹۸ كیلوگرم به مقام نخست رسیدند، بهنام مهدی زاده و مهدی فلاح در وزن های ۸۰ و ۱۳۰  كیلوگرم صاحب مدال نقره شدند و شیرزاد بهشتی طلا، محمدعلی گرایی و مهدی نوری نیز در اوزان ۵۹، ۷۱ و  ۱۳۰ كیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید