اوکراین حذف شده را دست کم نمی گیریم | اتاق خبر
کد خبر: 353264
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 12:06
آدام ناوالکا:
سرمربی لهستان می گوید با تمام توان برابر اوکراین به میدان خواهند رفت و این تیم را دست کم نخواهند گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، لهستان که توانسته است از 2 دیدار خود در یورو 2016 تاکنون چهارامتیاز کسب کند باید در سومین دیدار خود در این رقابت ها برابر اوکراین به میدان برود جایی که یک امتیاز هم برای لهستان کافی خواهد بود تا صعودش را به مرحله بعد قطعی کند.

آدام ناوالکا سرمربی لهستان پیش از این دیدار گفت: به خوبی می دانیم که بازیسخت و دشواری برابر اوکراین خواهیم داشت. درست است که اوکراین حذف شده است و شانسی برای صعود به مرحله بعد این رقابتها ندارد ولی ما به هیچ وجه آنها را دست کم نخواهیم گرفت. با تمام احترامی که برای حریف قائل هستیم ولی با تمام توان تا شنیدن سوت پایان بازی برای برد تلاش خواهیم کرد. اوکراین تیمی است که بازیکنان خوب و بزرگی دارد که به طور مداوم در لیگ قهرمانان بازی می کنند و در تیم های بزرگی هستند.  آنها کیفیت بالای بازی خودشان را در بازی برابر آلمان نشان دادند و شانس این را داشتند تا بازی را به تساوی بکشانند. آنها تیمی هستند که در زدن ضربات شروع مجدد و ایستگاهی توانایی بالایی دارند. آنها قطعا در بازی آخر خود در گروهی به دنبال این هستند تا توانایی های خودشان را نشان دهند. 

ناوالکا ادامه داد: بارها به بازیکنانم گوشزد کرده ام که این دیدار را دست کم نگیرند و با احترام به حریف در زمین حاضر شوند و برای کسب 3 امتیاز بجنگند. 

در دیدار لهستان و اوکراین شزنی دروازه بان لهستانی ها که در بازی اول مصدوم شد به میدان نخواهد رفت و هنوز شرایط بازی را پیدا نکرده است و قرار است به جای او فابیانسکی به میدان برود. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید