ورود خودروهای جدید به بازار صبوری می‌طلبد | اتاق خبر
کد خبر: 353497
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 03:34
قراردادهای بین‌المللی در صنعت خودرو منعقد شد و برخی گمان می‌کنند با امضای یک قرارداد محصول موردنظر از فردای آن روز تولید و محصولات قدیمی کنار گذاشته می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبریاتاق خبر به نقل از صمت، اما قرار است تا زمانی که خودروهای موجود در بازار تقاضا داشته باشند، تولید آنها نیز ادامه یابد و به‌تدریج خودروهای جدید وارد چرخه تولید شوند.
خودروسازان کشور در تمامی مذاکرات خود سعی می‌کنند به گونه‌ای قراردادهای خود را تنظیم کنند که شرط برد- برد رعایت شود تا هم برای طرف خارجی جذابیت سرمایه‌گذاری در کشور وجود داشته باشد و هم اینکه خودروسازان داخلی بتوانند از محل این قراردادها استانداردهای خود را ارتقا داده و محصولات خود را در بازاری رقابتی عرضه کنند.
پس از برجام هیات‌های مختلفی وارد کشور شده‌اند و تقاضای همکاری با صنعت خودرو ایران را داشته‌اند که برخی قراردادها به امضا رسیده و برخی دیگر در شرف امضاست که در زمان مناسب اطلاع‌رسانی خواهد شد.
همچنین با توجه به تلاشی که خودروسازان کشور برای مذاکره با خارجی‌ها انجام می‌دهند به زودی شاهد خواهیم بود تا تغییر آرایشی در تولید خودرو رخ دهد و نظام خودروسازی با ورود محصولات جدید تغییرات زیادی به خود ببیند که دستیابی به این هدف مستلزم صبر و تحمل بیشتر مردم و اعتماد آنها به خودروسازان داخلی است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید