جزییات دستگیری تروریست های تکفیری وهابی در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 353568
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 07:16
وزیر اطلاعات بخشی از اطلاعات قابل نشر اقدام اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج) مبنی بر دستگیری تعدادی از تروریست های تکفیری وهابی در تهران را بیان کرد.

اتاق خبر - پيرو اطلاعيه اخير وزارت اطلاعات مبني بر دستگيري تعدادي از تروريست هاي تكفيري وهابي در تهران و چند استان كشور حجت الاسلام سيد محمود علوي در جمع خبرنگاران با تبريك ميلاد مسعود كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع) بخشي از اطلاعات قابل نشر اقدام اخير سربازان گمنام امام زمان (عج) را بيان كرد.

وي گفت: سلسله عمليات دستگيري تروريست ها از مورخ 25 خرداد 1395 آغاز و آخرين ضربه هاي اطلاعاتي در تاريخ 31 خرداد 1395 بر اين گروه وارد شده و تعداد 10 تروريست تكفيري وهابي در تهران و سه استان مرزي و مركزي كشور دستگير شده اند و هم اكنون بازجويي از تروريست ها و روند پيگيري هاي اطلاعاتي و عملياتي در داخل و خارج از كشور به طور هم زمان و همه جانبه ادامه دارد.

وزير اطلاعات در ادامه گفت: عملياتي كه تروريست ها برنامه ريزي كرده بودند، در قالب بمب گذاري و انفجار از راه دور، عمليات انتحاري، انفجار خودرو حامل مقادير انبوه مواد انفجاري و با هدف انفجار در مراكز تجمع و پر تردد مردم بود كه با هوشياري سربازان گمنام امام زمان (عج) ناكام ماند.

وي افزود: آنها پنجاه هدف انفجاري را شناسايي كرده بودند و مواد منفجره برخي از اهداف را آماده نموده و برخي ديگر را در حال تهيه، تدارك و دريافت بودند.

علوي ضمن اشاره به اينكه تا كنون معادل يكصد كيلوگرم مواد آماده انفجار و تركيبات پيش ساز آن كشف و ضبط شده گفت: با سلسله اقدامات پيچيده و پنهان اطلاعاتي از تحويل دو تن از اين مواد به تروريست ها پيشگيري شده است.

وي در انتها از ملت مومن روزه دار و سرافراز ايران اسلامي درخواست كرد براي موفقيت كامل اين عمليات سربازان گمنام امام زمان (عج) نيازمند دعاي شما بوده و لازم است عزيزان با حفظ هوشياري هميشگي، هر گونه مورد مشكوك را به ستاد خبري وزارت اطلاعات به شماره تلفن 113 در سراسر كشور منعكس نمايند.

خبرآنلاین

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید