کنعانی‌زادگان و رضایی استقلالی هستند | اتاق خبر
کد خبر: 353595
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 09:28
منصوریان:
سرمربی استقلال می‌گوید کنعانی‌زادگان و کاوه رضایی دو بازیکن جدید تیمش به این تیم تعصب دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین عصر سه‌شنبه تیمش درباره آخرین وضعیت آبی‌ها گفت: امروز نفرات‌مان بیشتر بود و آرام آرام شکل خود را پیدا می‌کنیم. امروز کنعانی‌زادگان به تمرین ما اضافه شد هرچند او در اختیار کلینیک پزشکی باشگاه است چرا که عضلاتش کمی گرفتگی دارد چون در تیم ملی و ملوان خیلی به او فشار آمده است ما طبق برنامه دو دیدار دوستانه در 23 و 30 تیرماه داریم. همچنین به دنبال بدنسازی در یک کشور شمالی هستیم تا بعد از آن خود را برای رقابت‌های لیگ آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا او هم معتقد است عرق به پیراهن از بین رفته گفت: اعتقاد به چنین چیزی ندارم. این نسل هم مثل نسل ما به پیراهن متعصب است. من خودم کسانی را به استقلال آوردم که به حضور در استقلال علاقه‌مند باشند. احتمالا منظور شما روی کنعانی‌زادگان و کاوه رضایی است که باید بگویم کنعانی‌زادگان اساساً استقلالی‌ است و فوتبالش را در استقلال ماهشهر آغاز کرده. کاوه رضایی هم شاگرد خودم بود و می‌دانستم بهترین تصمیم را می‌گیرد. او تا همین دو روز پیش حق انتخاب داشت. رضایی در قراردادش به ما یک تخفیف ویژه داد که این را به حساب استقلالی بودنش می‌گذاریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا باز هم بازیکنی به تیمش جذب می‌شود، گفت: ما تا این جای کار خوب تیم را بسته‌ایم. یکی دو جای خالی داریم و اگر بازیکن مناسبی را ببینیم جذب می‌کنیم. رویه فعلی ما به این شکل است که بازیکنان جوانی داریم که تا سال 98 می‌توانند به ما کمک کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جمع کردن استقلال سخت بوده است، عنوان کرد: ما بازیکنان خوبی را جذب کرده‌ایم. اگر از پلی‌آف آسیایی رد شویم، در سه جام باید بجنگیم. من در نفت یک بازیکن 18 ساله را به این تیم آوردم و یکی به من گفت او را برای چه جذب کرده‌ام. ولی این بازیکن در یک لحظه به کمک ما آمد و در هفته بیست و هشتم به پرسپولیس گل زد. نام او مجتبی حق‌دوست بود. ما روی تک تک بازیکنان حساب کرده‌ایم و به همه آن‌ها بازی می‌رسد. شرایط را به گونه‌ای خواهیم کرد که قرار گرفتن در 11 نفر هم سخت باشد.

منصوریان درباره وضعیت حسینی گفت: او کمی روی زانویش مشکل دارد و منتظر جواب پزشکان هستیم. اگر احساس کنیم که نمی‌تواند در دو بازی اول لیگ به میدان برود، از سهمیه خارجی خود استفاده می‌کنیم و یک دروازه‌بان زیر 22 سال جذب می‌کنیم.

وی درباره وضعیت چشمی گفت: این بازیکن تا آذرماه نمی‌تواند بازی کند. تا آن زمان او از لیست ما بیرون است و بعد از آن به جمع ما اضافه می‌شود. ما روی ا و خیلی حساب کرده‌ایم چرا که پارسال از بازیکنان موثر استقلال بود.

وی در پاسخ به سوالی درباره آرش افشین گفت: او از نسلی بود که به همراه رحمانی و رضایی در تیم ملی با من کار کردند. او در ملوان ازهمان ناحیه‌ای که مصدوم شده بود دوباره مصدوم شد و من ساعت 11 شب دو روز پیش درباره وضعیتش با حمید استیلی مربی قبلی ملوان صحبت کردم. افشین انگیزه زیادی دارد و می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت ابراهیمی بیان کرد: او اگر در ایران بماند با ماست. ما هم مثل شما وضعیت او را از حیدری می‌پرسیم. حیدری به ما گفته که او وضعیت خوبی دارد و ا میدواریم که به جمع ما اضافه شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید