کنارگذاشتن یک میلیارد و نیم مسلمان همه متحدان ما را از ما دور خواهد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 353598
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 09:44
بایدن:
جو بایدن در یک مصاحبه تلویزیونی با حمله با اظهارات و تبلیغات اسلام ستیزانه دونالت ترامپ و برخی سیاستمداران دیگر آمریکایی گفت اگر قرار باشد آمریکا بیش از یک میلیارد و 500 میلیون نفر مسلمان جهان را نفی کند حمایت گسترده ای از خود را در جهان از دست خواهد داد.

اتاق خبر - جو بایدن معاون رییس جمهور آمریکا درگفتگویی تلویزیونی با چارلی روز اظهارات اسلام ستیزانه ترامپ و سایر سیاستمداران کشورش را به باد حمله گرفت و این گونه اظهارات را سبب انزوای آمریکا در جهان خواند.
در این گفتگوی تلویزیونی چارلی روز با اشاره به سخنان شب گذشته بایدن که گفته بود آمریکا با روی آوردن به سیاست عدم مدارا همه ارزش هایی را به بدست آورده به هدر خواهد داد از او پرسید که آیا منظور او در این سخنان انتقاد از سخنان دونالد ترامپ بوده است یانه .
بایدن درپاسخ گفت که ترامپ نیز جزآن دسته از آمریکایی هایی است که ازاینگونه سیاست ها حمایت می کنند و با اشاره به این که درحال حاضر یک میلیارد و 500 میلیون نفر از مردم جهان مسلمانند افزود اگرقرار باشد آمریکا به چنین جمعیتی درجهان پشت کند و یا آن ها را نفی کند دست کم از حمایت یک میلیارد و 500 هزار نفرمردم جهان محروم خواهد ماند.
وی اظهاراتی نظیر اظهارات اسلام ستیزانه ترامپ را دشمنی با اسلام خواند و گفت اگر قرار باشد آمریکا یک مذهب را دشمن خود بداند به حمایت چه کسی می تواند امید داشته باشد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید