تجهیز ۱۰۰۰ مدرسه برای پذیرایی از مسافران فرهنگی در کرمانشاه | اتاق خبر
کد خبر: 354129
تاریخ انتشار: 4 تیر 1395 - 11:00
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ۱۰۰۰ مدرسه در سراسر استان کرمانشاه به منظور پذیرایی از مهمانان فرهنگی در تعطیلات تابستانی تجهیز شدند.

به گزارش اتاق  خبر، سلیمان محبی با اشاره به اینکه ستاد اسکان فرهنگیان استان به صورت شبانه‌روزی آماده پذیرش میهمانان فرهنگی در تعطیلات تابستانی امسال است، اظهار داشت: تمام تجهیزات و امکانات مدارس برای اسکان مسافران تابستان فراهم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان استان فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است، عنوان کرد: از 26 خرداد ماه مقدمات پذیرش و اسکان مسافران در 17 پایگاه در سطح استان فراهم شده است.

محبی از تجهیز بیش از 1000 کلاس جهت اسکان مهمانان فرهنگی در تابستان 95 در استان خبر داد و گفت: 1000 کلاس در نظر گرفته شده براساس تجهیزات و امکانات موجود به چهار گروه « ویژه ، الف ، ب ، ج » تقسیم شده‌اند.

وی با اشاره به شیوه ثبت‌نام برای استفاده از این مراکز اقامتی عنوان کرد: ثبت‌نام به دو شیوه رزرو اینترنتی و حضوری انجام می‌شود و برای کسب اطلاعات بیشتر از مکانهای تعیین شده می‌توان به سایت اداره کل مراجعه کرد.

محبی افزود: بیشتر مسافرانی که در مدارس استان کرمانشاه پذیرش می‌شوند از خانواده‌های فرهنگیان هستند و آموزش و پرورش کرمانشاه آماده پذیرایی و استقبال از مهمانان فرهنگی است.

منبع: تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید