Performancing Metrics

واکنش امام جمعه بیرجند به احتمال تغییر استاندار خراسان جنویی و نقش تندروها در این فضاسازی | اتاق خبر
کد خبر: 354216
تاریخ انتشار: 4 تیر 1395 - 23:19
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، نسبت به احتمال تغییر «وجه الله خدمتگزار» استاندار این استان واکنش نشان داد.

اتاق خبر - حجت الاسلام علی رضایی بیرجندی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیرجند در مصلی المهدی(عج) تصریح کرد که با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری، هرگونه تغییر در مدیریت سیاسی استان درست نیست .

وی ادامه داد: با توجه به فرصت کم تا انتخابات آتی، استاندار جدید برای آشنایی بیشتر با مسایل استان فرصت خیلی کمی دارد.

وی اضافه کرد: بحث تغییر استاندار از چندی قبل در فضای مجازی و برخی رسانه ها مبنی بر انتخاب چهره بومی برای خراسان جنوبی مطرح شد که این موضوع مربوط به عده ای از تندروهاست.

خطیب جمعه بیرجند در این ارتباط از جریان سیاسی خاصی نام نبرد و اظهار کرد: بومی بودن استاندار یعنی فردی که آشنایی خوبی با توانمندی ها و ظرفیت های استان برای توسعه و پشرفت و ترقی داشته باشد .

وی بیان کرد: در این ارتباط با مسئولان صحبت شد و با توجه به هماهنگی های خوب استاندار با مسئولان منطقه و نیز هماهنگی و ارتباط خوب او با مسئولان مرکز تغییر استاندار خراسان جنوبی فعلا به صلاح نیست.

وی یادآور شد: هر چند انتخاب و جابجایی استاندار در حیطه وظایف وزیر کشور قرار دارد، ما نظر خود را اعلام کردیم، هرچند ممکن است اتفاق ویژه ای رخ دهد.

محمدعلی ایمانی مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی قبلا تغییر استاندار را شایعه خوانده بود و گفت: برخی ها به این مساله ناخودآگاه دامن می زنند.

وی یادآور شد: آقای خدمتگزار همان چنان پیگیر امور استان است و چنین مساله ای مطرح نیست. همچنین وجه الله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی این هفته شایعه جابجایی خود را تکذیب کرده بود.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید