هفت سنگ؛ آدرنالین و دیگر هیچ | اتاق خبر
کد خبر: 354261
تاریخ انتشار: 5 تیر 1395 - 06:12
زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند.

اتاق خبر - در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را حباب آرامش بنامیم.

حباب آرامش هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.

ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب آرامش می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با هفت سنگ همراه شوید تا شما را با جدید ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.

Viridi
screen322x572
 گیاهان ریه های اصلی جهان هستند. ما تنفس روزانه، زندگی روزمره و  سیر شبانه روز را مدیون این آفریده های سر سبز هستیم. تا به حال شده به نگهداری از گیاهان در داخل آپارتمانتان فکر کنید اما مهارت کافی برای مراقبت از آن ها را کسب نکرده باشید؟ دوستان ما در آیس واتر گیم به فکر شما بوده اند. در واقع Viridi یک محیط شاد و امن، به دور از مشغله های روزانه را در اختیار شما می گذارد تا به واسطه ی آن به پرورش گیاه مورد علاقه ی خود بپردازید.

علاوه بر این ها گیاهان تقریباً در مدت زمانی مشابه با واقعیت رشد کرده و رسیدگی کم یا آب یاری زیاد آن ها، می تواند سبب آسیب رسیدن به این موجودات آرامش بخش شود. ویریدی به عنوان یک بازی شبیه ساز نه تنها شما را از دنیای خشونت بار اطرافتان دور کرده و به مکانی آرامش بخش دعوت می کند، بلکه همچون یک کلاس درس، به شما انواع گیاهان را معرفی کرده و روش های مراقبت از آن ها را می آموزد.

دیجیاتو

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید