شناسایی 50 واحد صنعتی برای راه‌اندازی مجدد | اتاق خبر
کد خبر: 354436
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 01:24
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 50 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان برای راه‌اندازی مجدد شناسایی شده است.

اتاق خبر: ناصر فغفوری گفت: بر اساس مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هفت پروژه جهت اجرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده است و نیز در راستای عمل به دستورالعمل ایجاد رونق تولید و تعیین تکلیف 7500 واحد صنعتی تعطیل و نیمه‌تعطیل کشور، استان زنجان نیز با جدیت در مسیر انجام این دستورالعمل فعالیت می‌کند.

 این مسئول با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، عنوان کرد: 50 واحد صنعتی که قابلیت راه‌اندازی مجدد دارند در داخل شهرک‌های صنعتی شناسایی شده‌اند و طی هفته‌های آتی نتیجه گزارش واحدهای صنعتی که در خارج از شهرک‌‌های صنعتی قرار دارند جمع‌بندی شده و واحدهای قابل راه‌اندازی مشخص می‌شوند.

 فغفوری با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حال ثبت‌نام از متقاضیان است، عنوان کرد: همراهی و ارایه نقطه نظرات بانک‌ها در مسیر اقدامات دولت در اعطای تسهیلات رونق تولید بسیار راهگشا خواهد بود.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان عنوان کرد: گزارش اقدامات بانک‌های استان در تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در روز آخر هر هفته جمع‌بندی و در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مطرح خواهد شد و در تلاش هستیم تا با همراهی بانک‌های استان، اعتبارات اختصاصی را تا پایان نیمه اول سال‌جاری به صورت کامل جذب کنیم و در نیمه دوم سال از سرجمع اعتبارات سایر استان‌ها نیز واحدهای صنعتی استان را منتفع سازیم.

 وی تصریح کرد: همچنین بانک‌های استان اعم از دولتی، غیردولتی و خصوصی همراه و همگام با ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در امر فعال کردن واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل اقدام خواهند کرد.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید