واکنش نولیتو به توافق با منچسترسیتی | اتاق خبر
کد خبر: 354549
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 09:00
ستاره تیم ملی فوتبال اسپانیا و باشگاه سلتاویگو تاکید کرد هنوز با این تیم سرشناس لیگ جزیره توافقی نداشته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکی از بازیکنانی که خبرهای زیادی درباره توافق او با منچستر سیتی به گوش می رسد، نولیتو، مهاجم سلتاویگو و تیم ملی فوتبال اسپانیا است که مورد توجه باشگاه بارسلونا هم قرار گرفته است.

نولیتو که با تیم ملی فوتبال اسپانیا در یورو 2016 به سر می برد، به خبر توافقش با باشگاه منچسترسیتی که در رسانه های انگلیسی منتشر شده است، واکنش نشان داد. او گفت: دروغ نمی گویم و بدون هیچ‌گونه لاپوشانی، حقیقت را بیان خواهم کرد. اصلا با منچسترسیتی توافقی نداشتم. به زودی درباره آینده خود تصمیم نهایی را خواهم گرفت. نمی خواهم فعلا ذهن خود را به مسائل حاشیه ای معطوف کنم. با هیچ تیمی توافق نکردم.

نولیتو درباره این سوال که آیا با پپ گواردیولا صحبت کرده است، پاسخ داد: نه به هیچ وجه صحبتی با او نداشتم.

این بازیکن 29 ساله که محصول آکادمی لاماسیا است، در پایان سخنانش گفت:  در زندگی باید شجاع بود و بدون ترس تصمیم نهایی را گرفت. خودم را فدای فوتبال کردم. همه زندگی من فوتبال است. از بارسلونا به گرانادا و سپس بنفیکا رفتم و الان هم برای سلتاویگو بازی می کنم. نمی خواهم از دوران فوتبالم خود شکایت کنم و باید بگویم که از عملکرد خودم راضی هستم.

روزنامه اسپورت اسپانیا هم خبر توافق نولیتو با منچسترسیتی را اعلام و تاکید کرد این انتقال بعد از یورو 2016 به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید