ویلچری برای فعالیت‌های خارج جاده‌ای! | اتاق خبر
کد خبر: 354566
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 10:34
گراوند اسکویرل از یک موتور دیسکی الکتریکی PMS نیرو می گیرد که توانایی تولید ۲۱ اسب بخار نیرو و ۳۰ پوندفوت گشتاور را دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصرایران،گراوند اسکویرل محصول شرکت دِر زایسل محل برخورد بین یک ویلچر موتوردار و یک تانک محسوب می شود. این وسیله نقلیه که به نظر می رسد برای دوستداران خودروهای همه جا رو، موتورسیکلت های موتوکراس و ویلچرسواران طراحی شده توانایی حرکت در هر سطحی از مسیرهای برفی تا گلی، چمن و جاده آسفالت را دارد.

عصر خودرو

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، گراوند اسکویرل از یک موتور دیسکی الکتریکی PMS نیرو می گیرد که توانایی تولید 21 اسب بخار نیرو و 30 پوندفوت گشتاور را دارد. این محصول منحصر به فرد از دامنه حرکت 21 مایل سود می برد که احتمالا سرگرم کننده‌ترین سواری برای فردی است که روی صندلی آن نشسته است.

عصر خودرو

گراوند اسکویرل به بسته باتری یکپارچه شده مجهز است و کاربر می تواند با استفاده از یک جوی استیک به مدت 4 تا 5 ساعت با یک بار شارژ کامل باتری از آن استفاده کند. در شرایطی که می توان از این ویلچر همه جا رو به عنوان یک وسیله نقلیه تفریحی استفاده کرد اما گراوند اسکویرل از گشتاور کافی برای استفاده در کشاورزی و یا محل کار برای جابجایی تجهیزات نیز برخوردار است. این ویلچر منحصر به فرد برچسب قیمت پایه 30 هزار دلاری را یدک می کشد.

عصر خودرو

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید