کشف یک تن تریاک در خراسان جنوبی | اتاق خبر
کد خبر: 354593
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 12:46
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف یک تن تریاک از یک دستگاه تریلی حامل برنج طی 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ مجید شجاع، گفت: ماموران ایست و بازرسی علی آباد بیرجند هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی تریلی که از مرزهای شرقی عازم شهرهای شمالی کشور بود مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور توقف دادند.
وی اظهار کرد: با توجه به تغییرات انجام شده بر روی تریلی و شک ماموران، خودرو که پلمب بود به داخل ایستگاه هدایت و بازرسی و از خودرو یک تن تریاک که در بار برنج جاساز شده بود کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود هشت تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه 30 درصد افرایش کشف داشته است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در همین مدت یکهزار و 300 نفر در رابطه با مواد مخدر دستگیر شدند که 315 نفر از این افراد قاچاقچی یا توزیع کننده مواد مخدر بوده اند و 160 دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان توقیف شده است.
وی به همکاری و تعامل خوب دستگاه قضایی با نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: سازمان های مسئول در زمینه مقابله با مواد مخدر اگر امکانات و تجهیزات بیشتری در اختیار پلیس قرار دهند قطعا توفیقات بیشتری در زمینه کشف مواد مخدر حاصل خواهد شد.
شجاع با بیان اینکه سه مولفه امنیت، آرامش و اقتدار با تحرک جهادی و همکاری خوب مردم محقق می شود، اظهار کرد: اگر بحث مبارزه با مواد مخدر را که از دغدغه های مقام معظم رهبری است تمام سازمان های دخیل در امر مبارزه به صورت جهادی دنبال کنند این معضل اجتماعی در کشور ریشه کن خواهد شد.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید