صعود ولز به جمع 8 تیم برتر یورو 2016 باغلبه بر ایرلند شمالی | اتاق خبر
کد خبر: 354605
تاریخ انتشار: 5 تیر 1395 - 22:21
ولز با برتری برابر ایرلندشمالی به جمع 8 تیم برتر یورو 2016 راه یافت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم ولز و ایرلندشمالی در دومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی در یورو 2016 به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر ولز به پایان رسید.

بازی با برتری نسبی ولزی ها شروع شد و حتی توانستند یک بار نیز توسط آرون رمزی به گل برسند که البته این گل به درستی با نظر داور آفساید اعلام شد.

ایرلندشمالی نیز که در این جام با بازی های دفای توانسته بود، خودی نشان دهد، یکی دو موقعیت نصفه و نیمه نیز روز دروازه های ولزی ایجاد کرد که البته به جایی نرسید. سانتر اوانز در اواخر نیمه نخست نیز راهی به دروازه ولزی ها ایجاد نکرد.

در اواخر نیمه نخست ایرلندشمالی بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت ولی در نهایت بازی گلی در بر نداشت و با تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی طراوت همیشگی را نداشت و بازی بیشتر در میانه های میدان دنبال شد و دو تیم نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه هم ایجاد کنند. بازی بسته ایرلندی ها و پرس گرت بیل و رمزی باعث شد تا ولزی ها نتوانند موقعیت چندانی روی دروازه ایرلندشمالی ایجاد کنند.

در نهایت مک آئولی مدافع ایرلندی ها در دقیقه 75 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا این دیدار با برتری یک بر صفر ولز به پایان برسد و ولزی ها بتوانند به بزرگترین موفقیت خود در یورو برسند و به جمع 8 تیم برتر برسند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید