درباره حقوق های نامتعارف باید تصمیم درستی اتخاذ شود | اتاق خبر
کد خبر: 354772
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 00:31
محسنی اژه ای:
معاون اول قوه قضاییه گفت: اگر می خواهیم در خصوص حقوق های نامتعارف و نجومی تصمیمی بگیریم باید تصمیم درستی باشد و جوانب مختلف قضیه را ببینیم.

به گزارش اتاق خبر، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز یکشنبه در مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبود زمان آسیایی در سازمان بازرسی کل کشور افزود: نباید به صورت عاجل و لحظه ای به موضوع این حقوق ها پرداخته شود و تبعات بعدی آن را لحاظ نکنیم.
وی ادامه داد: کسی که امروز در ماه 57 میلیون تومان حقوق می گیرد و در یک سال از یک سمت 300 میلیون تومان وام با بهره 4 درصد می گیرد این اولین ضرر به خودش و خانواده اش می خورد.
معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: وقتی فرزندان این فرد می بینند این مقدار در ثروت قرار گرفته اند از کدام ماشین، ابزار و وسایل استفاده می کنند؟ با چه کسی حاضر به نشست و برخاست می شوند؟ اینها اولین ضرر به خودشان برمی گردد.
وی خاطرنشان کرد: خیلی از حقوق ها درست نیست ولی اگر درست باشد اولین ضرر به خودمان است و این پول نیست که به انسان آرامش می بخشد.
محسنی اژه ای افزود: ما جامعه نگری نکردیم و یکسری مشکلات و اختلاف طبقاتی ایجاد شده به طوری که آقایی نامه ای به من نوشته که وی جانباز است و نیاز به 200 هزار تومان قرض الحسنه 10 روزه دارد که ما در حال تحقیق این قضیه هستیم، خدایا اگر این صحت داشته باشد ما باید چه کنیم؟ باید به خودمان بیاییم. 

منبع: ایرنا

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید