گزارش سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از سیامند رحمان | اتاق خبر
کد خبر: 354914
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 11:39
در وب سایت رسمی کمیته بین المللی پارالمپیک در بررسی از عملکرد سیامند رحمان در بازیهای پارالمپیک ریو آمده است: انتظار می‌رود که سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان، ضمن اینکه از عنوان قهرمانی خود در رقابت های لندن 2012 دفاع کند، به رکورد تاریخی 3

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این ورزشکار 28 ساله، رکورد قبلی خود را در جریان مسابقات جام جهانی دوبی با ثبت وزنه‌ی 296 کیلوگرمی شکست و برای شکست مجدد این رکورد در بازی‌های ریو تلاش می‌کند.

سیامند رحمان در این باره می‌گوید: تمرینات من بر اساس هدفی که قرار است به آن دست یابم تنظیم شده و اگر مشکلی پیش نیاید و همه چیز خوب پیش برود، در ریو وزنه‌ی 300 کیلوگرمی را بالای سر خواهم برد.

وی می‌داند که در ریو باید در اولین حرکت، ابتدا مدال طلای خود را در دسته‌ی 107+ قطعی کند و پس از آن برای ثبت رکورد تاریخی خود اقدام کند.

رحمان عنوان کرده است: من احساس خوبی و انرژی مثبتی دارم و تمریناتم انگیزه‌ام را بالا نگه می‌دارد و امیدوارم در ریو بدرخشم. مربیانم معتقدند که شرایط بدنی خوبی دارم و هر آنچه از من انتظار داشته‌اند، محقق شده است.

دارنده نشان طلای بازی‌های پارالمپیک لندن افزود: در تمرینات وزنه‌ی بالای 300 کیلوگرم را نیز بالای سر برده‌ام، اما همواره باید توجهم به آسیبها و صدمات احتمالی نیز باشد.

رحمان معتقد است: موفقیت من تنها محصول توانمندی‌ام نیست، بلکه برای رسیدن به بازی‌های پارالمپیک برزیل راهی طولانی پیموده‌ام و امیدوارم که روند طی این مسیر برای تمامی مسافران دارای معلولیت ریو تاثیر گذار باشد. پدر و مادرم افرادی هستند که برای رسیدن من به نقطه‌ای که هستم، بسیار تاثیرگذار بودند و کمک کردند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید