توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی خنثی شده است | اتاق خبر
کد خبر: 354948
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 16:07
مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت شمال غرب کشور گفت: توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی ایران خنثی شده است.

اتاق خبر: سردار محسن ایران زاد عصر یک شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با اشاره به اینکه توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام خنثی شده است، افزود: دشمن می خواست با حمله به سوریه به اهداف شوم خود برسد که این برنامه ها با تدبیر و درایت مقام معظم رهبری و فرماندهی سردار سلیمانی به نتیجه ای نرسید.

مسئول ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت شمال غرب کشور سپس به فلسفه ایجاد داعش اشاره کرد و با بیان اینکه ایدئولوژی داعش همان قرائت وهابی گری از اسلام است، ابراز داشت: داعش جریان نظامی نیست.

وی با تاکید بر اینکه داعش حاصل تفکر وهابیت است، ادامه داد: داعشی ها با ذکر نام خدا سر می برند و ریختن خون شیعه و هرکسی که با عقاید آنان مخالف باشد را حلال می دانند و این کشتار را منشاء ثواب می دانند.

مشاور ارشد استاندار آذربایجان شرقی سپس با تاکید بر اینکه داعش می خواست وارد خاک ایران شود، افزود: اگر رهنمود های مقام معظم رهبری، فرماندهی سردار سلیمانی و حضور مدافعان حرم نبود امروز جنگ در مرزهای ایران و شاید حتی در داخل کشورمان اتفاق می افتاد.

ضرورت حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این جلسه با تاکید بر ضرورت حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی برای این حمایت و کمک آمادگی لازم را دارد.

ضیاء الله اعزازی با اشاره به اینکه منافع ملی ما ایجاب می کند که از جبهه مقامت حمایت کنیم، ادامه داد: مردم بدون شک همچون دوران دفاع مقدس که از رزمندگان حمایت می کردند امروز نیز از جبهه مقاومت حمایت خواهند کرد.

وی سپس ابراز داشت: اگر مدافعان حرم نبودند امروز باید جنگ در داخل کشور را شاهد بودیم، بدون شک اگر دشمن را در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی مهار نکنیم باید در داخل مرزها شاهد جنگ با دشمن و داعش باشیم.

اعزازی در پایان به وجود مقام معظم رهبری و رهنمودها و هدایت های ایشان برای رسیدن کشورمان به قله های عزت و پیشرفت اشاره کرد و گفت: ما مدیون مقام معظم رهبری هستیم و ایشان تمام نقشه های دشمنان را که باهدف نابودی نظام جمهوری اسلامی طراحی شده بود، خنثی کردند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید