فرانسه از ما ترسیده بود | اتاق خبر
کد خبر: 354963
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 18:01
اونیل:
سرمربی ایرلند معتقد است فرانسوی‌ها کار سختی برای حذف ایرلند را انجام دادند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم فرانسه و  ایرلند در چهارمین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو 2018 برابر هم به میدان رفتند این دیدار با برتری 2 بر یک فرانسه به یک چهارم نهایی به پایان رسید.

مارتین اونیل سرمربی ایرلند بعد از این دیدار گفت: طبیعی است که از نتیجه به دست آمده ناراحت باشیم. از حریف پیش افتادیم. فرانسه نتوانست در نیمه نخست دروازه ما را باز کند و به همین خاطر از ایرلند ترسیده بود. دیگر بازیکنانم نمی توانستند از این بهتر تلاش کنند. آنها هر چه در توان داشتند از خود نشان دادند ولی متاسفانه نتوانستیم برتری خودمان را حذف کنیم.

اونیل ادامه داد: هواداران ما در این بازی و این تورنمت فوق العاده بودند. پرشور ترین هواداران را در این تورنمت داشتیم که حتی با وجود اینکه برابر تماشاگران فرانسوی تعدادشان کم بود، ولی سروصدای زیادی ایجاد کردن دو به همین خاطر باید از آنها تشکر کنم. حذف در هر مرحله ای از یورو ناراحت کننده است ولی همین که تا این مرحله صعود کردیم خیلی خوب است. ما در این جام چند بازیکن جوان و خوب را معرفی کردیم و همین که به جمع 16 تیم برتر رسیدیم خوشحالم. در نهایت باید از این بازی ها درس بگیریم و برای بازی های آینده مشکلی نداشته باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید