ایتالیا تنها تیمی است که می‌تواند اسپانیا را به دردسر بیندازد | اتاق خبر
کد خبر: 355005
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 23:15
بوفون:
دروازه‌بان ایتالیا تیم ملی کشورش را تنها تیمی می‌داند که می‌تواند اسپانیا را به دردسر بیندازد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جیانلوییجی بوفون پیش از دیدار حساس ایتالیا و اسپانیا در یک هشتم نهایی یورو 2016 در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. دروازه بان تیم ملی ایتالیا درباره آلوارو موراتا گفت: او بازیکن جوانی است و ویژگی خاصی دارد که تنها بازیکنان بزرگ آن را دارند. همیشه در بازیهای مهم گلزنی میکند. این اتفاق در یورو نیز افتاد. اسپانیا تنها موراتا نیست اما او بخش مرکزی خط حمله اسپانیا را تشکیل میدهد و گلهایی برای این تیم به ثمر رسانده است.

دروازهبان تیم ملی ایتالیا درباره آیندهاش پس از یورو اظهار کرد: زمانی که در این سطح بازی میکنی تو تصمیم گیرنده نیستی. عملکردت در زمین همه چیز را مشخص میکند. در نظر دارم دو سال دیگر بازی کنم. اگر بتوانم خودم را در این سطح نگه دارم و سرمربی جدید من را به تیم ملی دعوت کند دوست دارم در این گروه حضور داشته باشم.

بوفون درمورد بهترین دروازهبان های یورو گفت: دروازهبان های خوبی در این رقابتها حضور داشتند. برخی از آنها مرا شگفت زده کردند. مانوئل نویر در آلمان عملکرد خیلی خوبی داشته است. عملکرد فابیانسکی لهستانی نیز خوب بوده است. برخی از دروازهبانها نیز خوب کار کردند اما به علت حذف تیمشان دیگر در رقابتها حضور ندارند.
ایتالیا در چند بازی اخیرش اغلب مغلوب اسپانیا شده است. بوفون در این رابطه اظهار کرد: در چهار بازی آخر برابر این تیم در ترکیب قرار داشتم. در آخرین بازیمان در یورو تا پایان بازی را تحمل کردیم. اسپانیا خیلی برتر بود. در سه دیدار آخر بازی در 120 دقیقه با تساوی به پایان رسید و در یک بازی نیز در 90 دقیقه این اتفاق افتاد. این نشان دهنده آن است که توانایی شکست این تیم را داریم. اسپانیا در چهار سال همه عناوین را فتح کرد و ایتالیا تنها تیمی است که میتواند لاروخا را به در دسر بیندازد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید