شمسایی: اگر دست من بود، از امروز وارد مسابقات می شدیم! | اتاق خبر
کد خبر: 355062
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 06:18
فوتسال جام باشگاه‌های جهان- قطر
مربی - بازیکن تیم تاسیسات دریایی ایران معتقد است تیمش بعد از انجام سه بازی مرحله گروهی، تازه به آمادگی مطلوب رسیده و با نگاه کردن به این مسابقات به عنوان بازی های تدارکاتی، چشم به قهرمانی در جام باشگاه های آسیا دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وحید شمسایی درباره تساوی مقابل دینامو مسکو در بازی آخر مرحله گروهی جام باشگاه های جهان اظهار کرد:‌ اگر دست من بود از امشب وارد تورنمنت می‌شدیم چون سه بازی اول حکم بازی تدارکاتی را برای‌مان داشت و ما تازه به آمادگی مطلوب رسیده‌ایم. فکر می کنم بازی کردن رو به روی تیم های اول، دوم و سوم رنکینگ دنیا با این همه بازیکن ستاره از کشورهای مختلف، محک خوبی برای‌مان بوده باشد.

وی ادامه داد: این اولین باری بود که در چند سال اخیر، تورنمنتی با این کیفیت و برنامه‌ریزی خوب دیدیم و خوشحالم توانستیم در آن شرکت کنیم. من فارغ از هر نتیجه‌ای، از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام چرا که روز به روز بهتر شدند. بعضی از آنها با این که مصدوم بودند اما خودشان را رساندند. این مسابقات معیاری شد برای ارزیابی خودمان تا بهتر شویم و به هدف اصلیمان که قهرمانی در جام باشگاه های آسیاست، برسیم.

مربی بازیکن تاسیسات دریایی ایران درباره مصاف با بنفیکا در مرحله بعدی برای رتبه هفتمی و هشتمی، خاطرنشان کرد: ما در قطر به دنبال رتبه نبودیم و می خواستیم بازی های خوبی انجام دهیم. اگر از ماه دی تا الان هیچ بازی نداشتیم، اینجا به اندازه کافی بازی کردیم. به هر حال بازی کردن با بنفیکا که جزو چهار تیم اول اروپاست، دستاوردهای زیادی می تواند داشته باشد. بنفیکا بازیکنان برزیلی زیادی دارد و با اینکه در صورت برد، هفتم می شویم،‌ اما بازهم انگیزه زیادی برای بازی داریم.

وی همچنین در مورد انتقادهایی که به عملکرد مصطفی نظری می شود،‌ گفت:‌ مصطفی نظری در این مسابقات فوق العاده بوده و هیچ انتقادی از او نداریم. ما باید به عنوان مسئول فنی تیم درباره عملکرد او صحبت کنیم؛ ما هم رضایت کامل داریم. مصطفی جزو بهترین هاست و می تواند حالا حالا بدرخشد.

شمسایی در مورد عملکرد خودش و اشتباهات متعددی که در دو بازی اول مرتکب شده، مطرح کرد: وقتی بازی اول تمام شد، ‌بازیکنان بارسلونا ما را حسابی تحویل گرفتند و مرا هنوز به عنوان چهره قبول دارند. همه بزرگان فوتسال دنیا در قطر هستند. از فالکائو، آری، سیریلو، پولا و کاستا گرفته تا خاویر لوزانو. وقتی آنها تمجید میکنند، یعنی عملکردم خوب بوده است. مهم این است بزرگان فوتسال دنیا از شما حمایت کنند. من سعی کردم عملکرد خوبی داشته باشم. با این حال هدفمان جام باشگاه های آسیاست. ما روز به روز بهتر می شویم و امیدوارانه به آینده نگاه می کنیم. امیدواریم خدا هم به ما نگاه کند و بتوانیم موفق شویم.

مربی - بازیکن تاسیسات دریایی در پایان به ایسنا گفت:‌ نکته قابل توجه جام باشگاههای جهان این است که تیمی مثل اینترموویستا اسپانیا که یک هفته پیش قهرمان اروپا شد، به مرحله بعدی این مسابقات نرفت و تیم الریان قطر با بازیکنان خارجی که گرفته و پول های عجیب و غریبی که خرج کرده، جزو چهارتا قرار گرفت و قهرمان اسپانیا میرود برای پنجمی ششمی. من از عملکرد تیمم راضی هستم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید