لغو اردوهای تیم ملی نگران کننده است | اتاق خبر
کد خبر: 355067
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 06:47
ممبینی:
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت که لغو اردوی تیم‌های ملی به این شکل در هیچ کجای دنیا اتفاق نمی‌افتد و باید با حساسیت بیشتری شرایط تیم ملی را پیگیری کرد. او لغو اردوهای تیم ملی را نگران کننده خواند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هدایت‌الله ممبینی درباره اینکه گفته می‌شود اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال تاکید زیادی بر تغییرات در کمیته‌ها و تعیین تکلیف وضعیت دبیرکل و نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال دارند اظهار کرد: بالاخره شرایط به گونه‌ای است که همه مردم و فوتبال‌دوستان خواستار تغییرات هستند. ما باید حرکت رو به جلو داشته باشیم و افراد شایسته‌ای را برای این سمت‌ها انتخاب کنیم اما هیچ بحثی در این مورد صورت نگرفته است. با توجه به اینکه جلسات قبلی درباره شرایط تیم ملی بوده، به این موارد رسیدگی نشده اما باید هرچه سریع‌تر سازمان لیگ، کمیته‌ها و سمت دبیرکلی تعیین تکلیف شوند.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه قبل از انتخابات این فدراسیون بحث اصلاح اساسنامه مطرح بود اما در حال حاضر هیچ اقدامی برای این موضوع صورت نمی‌گیرد گفت: یکی از مشکلات ما اساسنامه فعلی فدراسیون فوتبال است و اشکالاتی در آن دیده می‌شود. باید این اساسنامه بسیار دقیق و خوب کارشناسی شود. نمی‌توانیم در این موضوع عجله داشته باشیم و باید خیلی دقیق آن را اصلاح کنیم.

او با بیان اینکه کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال وظیفه اصلاح اساسنامه را بر عهده دارد افزود: پس از اصلاح اساسنامه مجمع درباره آن نظر می‌دهد و در پایان هیات‌ دولت باید آن را تایید کند. ما فعلا با اساسنامه سابق که مورد تایید فیفاست کار را پیش می‌بریم و به نظرم نباید در این مورد عجله کنیم و با دقت نظر بالایی اساسنامه جدید را تهیه کنیم.

ممبینی درباره لغو اردوی تیم ملی در اتریش و ارمنستان و خروج کارلوس کی‌روش از ایران تاکید کرد:‌ متاسفانه این موضوع بسیار نگران کننده است. در شرایطی که رقبای ما خودشان را آماده حضور در جام جهانی می‌کنند اردوهای ما یک به یک لغو می‌شوند. باید کار را با جدیت بیشتری دنبال کنیم و در آینده این عقب ماندگی را جبران کنیم.

او با اشاره به اینکه لغو اردوی تیم‌ها در سال 2016 خوشایند نیست ادامه داد: در هیچ کجای دنیا چنین چیزی را نمی‌بینیم. من نگران هستم و امیدوارم همه شرایط تیم ملی را درک کنند و در آینده شاهد چنین وضعیتی نباشیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره قول مهدی تاج مبنی بر افزایش دستمزد داوران گفت: رقم دستمزد هنوز مشخص نشده اما در اینکه دستمزد داوران پایین است شکی نیست. باید راهکار مناسبی برای افزایش دستمزد داوران اندیشیده شود چرا که آن‌ها نسبت به همه اقشار فوتبال کمترین دستمزد را دریافت می‌کنند.

ممبینی در پایان درباره اینکه چه زمانی جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود گفت: با توجه به فرارسیدن شبهای قدر فعلا جلسات هیات‌ رییسه برگزار نمی‌شود و احتمالا پس از این شب‌ها جلسات جدیدی را برگزار می‌کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید