ماندنم در گسترش‌فولاد، به ضرر هر دو طرف است | اتاق خبر
کد خبر: 355106
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 10:56
نریمان‌جهان:
هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: ماندنم در این تیم، به ضرر هر دو طرف است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از انتشار خبر تمدید قرارداد سامان نریمان‌جهان با گسترش فولاد تبریز، این بازیکن سر از اتریش درآورد و در تمرینات یک تیم اتریشی شرکت کرد و پس از رد شدن در تست‌های این تیم، به ایران بازگشت.

پس از بازگشت این بازیکن به تبریز، باشگاه گسترش فولاد نسبت به ترک بی‌اجازه تمرینات تیم آبی‌پوش تبریز واکنش نشان داده و کار نریمان‌جهان را محکوم کرد. بعد از این اتفاق، صبحت‌هایی مبنی بر انتقال سامان نریمان‌جهان به ماشین‌سازی مطرح شد و این بازیکن در یک قدمی پیوستن به تیم رسول خطیبی قرار گرفت؛ اما روز گذشته اعلام شد که به دلیل عدم توافق مدیران دو باشگاه، انتقال وی به ماشین‌سازی منتفی شده است.

نریمان جهان در همین رابطه گفت: با وجود این‌که سرمربی محترم گسترش فولاد اعلام کرده که با رفتن سامان مشکلی ندارد و من هم به دلایل مشخصی که همه می‌دانند، فصل موفقی در گسترش نداشتم و نتوانستم به این تیم کمک کنم و از طرفی ضررهای جبران ناپذیری هم به خودم و هم بهفوتبالم وارد شد، نمیدانم مشکل از کجاست.

وی افزود: علی‌رغم پیشنهاد از چندین تیم بسیار خوب، تیم گسترش فولاد رضایت‌نامه‌ام را نداد و اعلام کرد که فقط برای ماشین‌سازی رضایت‌نامه صادر می‌شود. ولی باز هر پیشنهادی از طرف گسترش برایم شده به خاطر پیوستن به ماشین قبول کرده‌ام، اما انگار این مسئله حل شدنی نیست. هر چند که خود مسئولان گسترش فولاد هم می‌دانند ماندنم در این تیم به ضرر هر دو طرف هست و هیچ کمکی به فوتبال من و گسترش نخواهد کرد .

وی گفت: آیا باید غیربومی بودم تا کارم زود حل می‌شد و یا کمپین حمایت از سامان نریمان جهان تشکیل می‌شد؟! از مسولان محترم گسترش فولاد تقاضا دارم و خواهشمندم برای کمک به فوتبال من و گسترش فولاد و ماشین سازی، رضایت نامه‌ام را صادر کنند. همه تیم‌ها و بازیکنان در تمرین و بدنسازی و اردو هستند و من به همراه پدرم آواره خیابانها و این باشگاه و آن باشگاه  هستم. تمنا می‌کنم، خواهش می‌کنم!

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید