کشف دومین جسد حادثه شهران | اتاق خبر
کد خبر: 355241
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 19:23
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از پیدا شدن دومین فوتی حادثه شهران خبر داد و گفت: با پیدا شدن جسد دوم، عملیات جستجو به پایان برسد.

به گزارش اتاق خبر، جلال ملکی در خصوص کشف جسد دومین مفقودالاثر حادثه انفجار لوله گاز در کوهسار شهران گفت: دقایقی قبل و پس از ساعات طولانی جست و جو توسط پرسنل مترو و ماموران آتش نشانی، عملیات خاک برداری و برش بیل مکانیکی به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان موفق شدند جنازه مرد ۴۳ ساله ایرانی را از زیر خروارها خاک خارج کنند، افزود: این فرد راننده بیل مکانیکی است که بعد از معاینات اولیه مشخص شد، در دقایق نخستین حادثه انفجار لوله گاز در شهران جان خود را از دست داده است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر جسد تحویل عوامل نیروی انتظامی شده است، خاطرنشان کرد: با یافتن جسد متوفی مذکور، محل به پرسنل مترو تحویل داده شد و عملا با پیدا شدن این جسد، هر دو متوفی این حادثه که هردو نیز در ابتدا مفقودالاثر شده بودند، پیدا و تحویل مقامات انتظامی شد.

چندی قبل در پی حادثه انفجار لوله گاز در منطقه شهران دو نفر ناپدید شده بودند که با کشف جسد هردو، اکنون عملیات جستجو به پایان رسیده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید