اولین تصاویر جاسوسی از نسل آینده کوروت | اتاق خبر
کد خبر: 355353
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 01:43
با وجود استتار سنگین پنل ها در قسمت پنجره عقب برداشته شده اند که احتمالا به دلیل تامین هوای مورد نیاز برای خنک شدن موتور قرار گرفته در پشت صندلی ها میباشد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از motortrend ، وقت آن رسیده که چشم ها را خوب باز کرده و به این تصاویر نه چندان با کیفیت جاسوسی دقت کنیم. چرا که احتمالا متعلق به یک شورلت کوروت موتور وسط میباشد که زودتر از آنچه فکرش رو کنید وارد جاده ها خواهد شد. این تصاویر به همراه شایعات موجود، احتمال عرضه نسل جدیدی از کوروت توسط جنرال موتورز را تقویت میکند.

اولین تصاویر جاسوسی از نسل آینده کوروت

اولین تصاویر جاسوسی از نسل آینده کوروت

در این تصاویر که در پیست اختصاصی جنرال موتورز در میلفورد گرفته شده، خودرویی را با پنل های بدنه و استتار سنگین مشاهده میکنیم که توسط یک کوروت C7 مشایعت میشود. هرچند چیز زیادی از جزییات مشخص نیست اما چند سرنخ نشان میدهد که با یک سوژه عادی طرف نیستیم. پنل ها در قسمت پنجره عقب برداشته شده اند که احتمالا به دلیل تامین هوای مورد نیاز برای خنک شدن موتور قرار گرفته در پشت صندلی ها میباشد. این نمونه اولیه چند دور در پیست به همراه یک کوروت C7 و چند اتومبیل دیگر مانند کادیلاک CT6 زدند که این همراهان به مشخص شدن ابعاد و اندازه های کوروت جدید کمک شایانی کرده اند.

اولین تصاویر جاسوسی از نسل آینده کوروت

اولین تصاویر جاسوسی از نسل آینده کوروت

اخیرا برخی از وقایع هواداران کوروت را نسبت به ورود نسل جدید این سوپراسپرت امیدوار کرده است. اوایل سال گذشته جنرال موتورز نمونه پرتوتایپی را تست کرد که در اصل ترکیبی از کوروت C7 و هولدن کومودور SSV بود و شایعات از وجود یک موتور در پشت صندلی های جلو در آن خبر میداد. همچنین در سال ۲۰۱۴ جنرال موتورز نام « زورا » را ثبت تجاری نمود که میتواند عنوانی برای کوروت آینده باشد. این اسم برگرفته از نام زورا آرکوس دانتف، پدر کوروت و سازنده اولین نسل از این اتومبیل موتور وسط میباشد.

بسیاری از مهندسان و مدیران جنرال موتورز نیز تلاش کرده اند تا به شایعه ارائه نسل جدید کوروت واقعیت بخشیده و زمان آن را تا قبل از پایان دهه جاری میلادی عنوان کنند. تلاش های کوروت Z06 650 اسب بخاری برای جبران کردن محدودیت های نسل فعلی موتور جلو و دیفرانسیل عقب نشان میدهد جنرال موتورز برای نسل بعدی کوروت راهی جز ارائه یک مدل موتور وسط نخواهد داشت.

منبع: اخبار خودرو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید