برای شروع رقابتهای انتخابی المپیک لحظه‌شماری می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 355409
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 04:54
ملی‌پوش شنای ایران:
مهدی انصاری می‌گوید یکی از شانس های کسب سهمیه ایران در رقابتهای انتخابی المپیک است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ملی پوش شنای کشور درباره وضعیت آمادگی خود پیش از رقابت های کسب سهمیه المپیک بیان کرد: برای شروع روز مسابقه لحظه شماری می کنم و آماده هستم. نسبت به رکورد گیری های انجام شده با سایر ملی پوشان، از شانس بیشتری برخوردار هستم.

انصاری درباره وضعیت خود در رکوردگیری های صورت گرفته، اظهار داشت: 70 درصد امید به کسب سهمیه دارم. حدود 80 صدم ثانیه در ماده پروانه و 60 صدم ثانیه در 50 متر کرال سینه با رکورد ورودی المپیک فاصله دارم. دو هفته پیش در اردوی مجارستان رکورد گیری صورت گرفت. با توجه به اینکه تمرینات سختی را پشت سر گذاشته بودیم ولی رکوردهای خوبی زده شد.

مهدی انصاری در رقابت  های کسب سهمیه در ماده های 50 و  100 متر پروانه، 50 متر آزاد و 200 متر قورباغه شرکت می کند.

او درباره شرایط اردو ها تا به امروز گفت: تقریبا تا به امروز اردو هاخوب بوده و با حضور در اردوی مجارستان شرایط نیز بهتر شده است. البته به دلیل شرایط بد مالی بعضی از برنامه های مربیان محقق نشد وکمیته ملی المپیک کمکی زیادی به فدراسیون نکرده است.

وی در خصوص حمایت مسئولان بیان داشت: مسئولان به خصوص کمیته ملی لمپیک با توجه به اینکه در سال المپیک قرار داشتیم باید کمک بیشتری می کردند. انتظارات از ما باید منطقی باشد. در تمام دنیا اول می کارند و سپس برداشت می کند ولی مسئولین می خواهند اول برداشت کنند و بعد حمایت. می گویند نخست مدال کسب کنید بعد ما حمایت می کنیم. من اگر اول مدال بگیرم که دیگر نیازی به کمک وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ندارم. خیلی دوست دارم پاسخ سوال خود را بگیرم چگونه بدون کاشتن می خواهند برداشت کنند!
انصاری در پایان از خانواده خود، مربیان و تمام کسانی که برای او زحمت کشیدند تشکر کرد و امیدورار است با کسب سهمیه همه را خوشحال کند.

رقابت های انتخابی المپیک از روز چهارشنبه 9 تیرماه در بوداپست مجارستان آغاز می شود و مهدی انصاری در روز نخست این رقابت ها در ماده ی 100 متر پروانه، روز دوم در 50 متر آزاد، روز سوم 50 متر قورباغه و در روز پایانی در 200 متر قورباغه و 50 متر پروانه شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید