سارقان مسلح طلافروشی دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 355454
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 07:39
سارقان مسلح ۲۰۶ سوار که از یک طلا فروشی در املش در استان گیلان یک کیلو و ۵۰۰ گرم طلا سرقت کرده بودند، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اتاق خبر، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به وقوع سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در شهرستان املش، اظهار کرد: با اعلام گزارش سرقت مسلحانه که همراه با تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بازار و سرقت مقداری طلا همراه بود، واحدهای گشتی پلیس بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در نزدیکی صحنه جرم با مشاهده یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که با سرنشینان نقـاب دار با سرعت بسیار بالا در حال گریختن از کمربندی این شهر بود دستور ایست دادند اما آنها بدون اعتنا به هشدار پلیس از محل گریختند؛ ماموران حین گشت زنی، یک دستگاه خودرو ۲۰۶ را که در یکی از روستا های حوزه بخش کلاچای با درهای باز رها شده بود ، مشاهده کردند.

میرحیدری با اشاره به اینکه ماموران با انجام تحقیقات محلی از تعویض ماشین متهمان و گریختن آنها به سمت استان همجوار مطلع شدند، افزود: با بررسی سرنخ های موجود سرانجام در همان روز یکی از سارقان که جوان ۲۶ ساله و اهل یکی از استان های همجوار بود طی عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به همدستی با سه تن از دوستانش اعتراف کرد که در پی آن ماموران با تشکیل چند اکیپ عملیاتی از پلیس آگاهی استان گیلان و شهرستان املش، یک جوان ۲۶ ساله و دو جوان ۲۳ ساله در شهرستان رامسر را دستگیر کردند.

به گفته میرحیدری با بررسی از منازل متهمان دستگیر شده، طلا های مسروقه به میزان ۱۵۰۰گرم و یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه ۷ فشنگ جنگی که به طرز ماهرانه در جعبه ای جاسازی شده بود کشف شد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید