عاملان کلاهبرداری 20 میلیارد ریالی در شادگان دستگیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 355520
تاریخ انتشار: 9 تیر 1395 - 11:42
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عاملان کلاهبرداری 20 میلیارد ریالی فروش مال غیر و چک های بلامحل در شهرستان شادگان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ سید محمد صالحی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته فردی با مراجعه به ماموران انتظامی شهرستان شادگان اعلام کرد دو نفر با صدور چک بلامحل اقدام به خرید خودرو از اهالی روستا نموده و در حال حاضر با خودروی سمند وی متواری شدند.
وی افزود : با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله دستگیری این افراد در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی و راهنمایی شاکی دو متهم به کلاهبرداری را که با خودرو سمند در حال فرار بودند در یکی از روستاهای شهرستان شادگان شناسایی و دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی به انواع کلاهبرداری از شهرها و روستاهای همجوار اعتراف کردند، افزود: با جمع بندی تحقیقات صورت گرفته میزان کلاهبرداری آنها بالغ بر 20 میلیارد ریال برآورد شده است، که تعداد زیادی از مالباخته ها شناسایی و به پلیس آگاهی شهرستان دعوت شدند.
سرهنگ صالحی در خاتمه با بیان اینکه تحقیقات جهت کشف کلاهبرداری های دیگر همچنان ادامه دارد، به شهروندان توصیه کرد: از گرفتن چک های ناشناس خودداری کرده و در صورت معامله با چک حتما از بانک مربوطه مشخصات موجودی و اصالت چک را استعلام کنند.
شهرستان شادگان در 90 کیلومتری جنوب اهواز و 35 کیلومتری شمال آبادان در استان خوزستان قرار دارد.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید