هیأت بازرسی در سازمانهای ساماندهی مشاغل و ورزش شهرداری استقرار یافت | اتاق خبر
کد خبر: 355735
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 02:07
هیئت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در سازمان ساماندهی مشاغل و سازمان ورزش شهرداری تهران مستقر شده است.

به گزارش اتاق خبر، هیئت بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری‌ها (گروه خدماتی و فنی شهرداری) از تاریخ ۹۵/۰۳/۲۲ لغایت ۱۹۵/۶/۱۷ در سازمان ورزش شهرداری تهران با موضوع «بررسی عملکرد سازمان ورزش شهرداری تهران» مستقر است.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیئت بازرسی مستقر (واقع در خ آزادی نرسیده به یادگار امام نبش شهرداری منطقه ۱۰ سازمان ورزش) مراجعه و یا با شماره تلفن گویای ۱۳۶ و یا با شماره تلفن ۶۶۰۵۱۵۵۸ تماس حاصل فرمایند. همچنین سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به‌ نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.

علاوه بر این، هیئت بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری‌ها (گروه خدماتی و فنی شهرداری) از تاریخ -۹۵/۳/۲۲ لغایت ۹۵/۶/۱۷در سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تهران با موضوع «بررسی عملکرد شهرداری تهران در نحوه واگذاری و ساماندهی کیوسک‌های سطح شهر تهران در سه سال اخیر» مستقر است.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیئت بازرسی مستقر (واقع در خیابان گاندی کوچه یکم شماره ۱۷ طبقه ۴) مراجعه و یا با شماره تلفن گویای ۱۳۶ و یا با شماره تلفن ۸۸۷۸۰۱۸۸ تماس حاصل فرمایند.

ضمناً؛ سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به‌ نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان محترم در این زمینه است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید