دستگیری زمین‌خواران 160 میلیارد ریالی در غرب استان تهران | اتاق خبر
کد خبر: 355769
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 04:42
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: دو کلاهبردار که اقدام به زمین خواری 160 میلیارد ریال در شهرستان رباط کریم کردند توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محسن خانچرلی افزود: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی غرب استان تهران مبنی بر زمین خواری در شهرک نصیرآباد شهرستان رباط کریم، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با تحقیق و بررسی مشخص شد زمینی به مساحت بیش از دو هکتار متعلق به یکی از ارگان های دولتی با ارزش 160 میلیارد ریال با اسناد و مدارک جعلی توسط دو کلاهبردار به فروش رسیده است.
رئیس پلیس غرب استان تهران ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شده، متهمان را شناسایی و در عملیاتی منسجم آنها را دستگیر کردند.
وی گفت: متهمان در بازجویی به جرم خود اعتراف کردند و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با قرار صادره روانه زندان شدند.
سردار خانچرلی یادآور شد: شهروندان هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را برای اقدام قانونی به فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند. 

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید