ترکیب نهایی تیم ملی والیبال جوانان برای مسابقات آسیایی | اتاق خبر
کد خبر: 355823
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 08:22
سرمربی تیم ملی والیبال ایران ترکیب 12 نفره ایران در رقابت های قهرمانی آسیا را اعلام کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور در هجدهمین دوره مسابقه‌های والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.

ششمین و آخرین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم از شنبه 29 خردادماه آغاز شده است و تا پنج شنبه دهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان 12 بازیکن نهاییاین تیم را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا اعلام کرد که اسامی آنها به قرار زیر است:

رسول آقچه لی، علی رمضانی، علی اصغر مجرد، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی و اسماعیل مسافر داشلی برون.

تیم ملی والیبال جوانان دو روز پایانی اردو را با 12 بازیکن تمرین می کند و ساعت 22 و 20 دقیقه روز جمعه یازدهم تیر از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی چین تایپه می شود.

بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی (مربیان)،  محمد امین شاکری (آنالیزور)، دکتر مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در هجدهمین دوره مسابقه‌های والیبال قهرمانی جوانان آسیا همراهی می کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید