خودرویی با یک آتش نشان هنگام عملیات برخورد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 355990
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 20:38
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تعدادی از آتش نشانان در حوالی بزرگراه آیت الله سعیدی در حال عملیات بودند که یک دستگاه مزدا 3 با یک آتش نشان برخورد کرده و از محل متواری شد.

به گزارش اتاق خبر، سید جلال ملکی روز پنجشنبه افزود: ساعت 23 شب گذشته ماموران ایستگاه 18 آتش نشانی در بزرگراه آیت الله سعیدی در محل تصادف مشغول ایمن سازی بودند که به یکباره یک دستگاه سواری مزدا 3 پس از برخورد با دو خودرو آتش نشانی و یک آتش نشان 33 ساله از محل متواری شد.
وی با بیان اینکه با تلاش عوامل نیروی انتظامی بلافاصله این خودرو شناسایی و توقیف شد خاطرنشان کرد: آتش نشان مصدوم که از ناحیه دست و پای چپ به شدت دچار مصدومیت شده بود بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان در محل حادثه با خطراتی مواجه هستند تاکید کرد: با وجود اینکه در محل تصادف آتش نشانان مسیرهای محل عملیات را با وسیله ها و علائم مناسب مسدود می کنند اما در این سالها شاهد چنین اتفاقات ناگواری هستیم و شهیدان علی خورشیدوند و جواد محمدی از آتش نشانان شهر تهران در چنین حوادثی جان خود را از دست دادند.
وی از شهروندان خواست در مکانهایی که آتش نشانان به ویژه در خیابانها و بزرگراهها مشغول عملیات هستند با احتیاط و سرعت مناسب حرکت کنند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید