کازان مهاجم 4 میلیون یورویی خرید! | اتاق خبر
کد خبر: 355997
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 21:04
باشگاه روبین کازان نام 7 بازیکن مازاد خود را اعلام کرد که نام سردار آزمون در بین آنها نیست و این نشان می دهد باشگاه روی مهاجم ایرانی اش حساب ویژه ای بازی کرده است با اینکه سردار در تلاش برای اجرای تصمیم دیگری است.

اتاق خبر: نام برخی از بازیکنانی که در لیست مازاد آمده بازیکنان قرضی روبین هستند. بازیکنانی مثل دیادیون، نسترنکو،کوباچیدزه و ...

خبر دیگر از روبین اینکه مهاجم 25 تیم ویارئال اسپانیا برای حضور در ترکیب تیم روبین کازان با این تیم به توافق نهایی دست یافت. ساموئل که پیش تر در تیم مالاگای اسپانیا شاگرد خاویر سرمربی فعلی روبین کازان بوده نسبت به حضور در تیم روبین ابراز خرسندی کرده است و از اینکه یک بار دیگر قرار است شاگرد خاویر شود خوشحال است.

 


رسانه های روش نوشته اند روبین برای بخدمت گیری ساموئل گارسیا 4 میلیون یورو هزینه کرده است.


حال مشخص نیست با جذب ساموئل باز هم روبین نسبت به حفظ سردار آزمون اصرار خواهد ورزید یا در نهایت به وی اجازه خواهد داد که به تیم روستوف باز گردد. ظاهرا قیمت مهاجم ایرانی روبین از سوی این باشگاه 4 میلیون یورو اعلام شد که بعید به نظر می رسد روستوف توان پرداخت چنین پولی را داشته باشد. پیش تر تیم روستوف از سوی فدراسیون فوتبال روسیه به خاطر عدم پرداخت حق و حقوق باشگاه روبین در انتقال قرضی سردار آزمون جریمه شده بود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید