پیوستن بازیکنان کره‌ای و نیجریه‌ای به نفت آبادان | اتاق خبر
کد خبر: 356189
تاریخ انتشار: 12 تیر 1395 - 02:34
دست‌نشان خبر داد
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان از جذب دو بازیکن خارجی خبر داد و تاکید کرد: عمران زاده به دلیل داشتن قرارداد با باشگاه نمی‌توانست با تیم دیگری قرارداد ببندد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نادر دست‌نشان در مورد جدایی حنیف عمران زاده از نفت آبادان، اظهار کرد: این بازیکن با باشگاه قرارداد دارد اما من هم خبر پیوستن او به خونه به خونه را شنیده‌ام. به هر حال وی بعد از اینکه با ما قرارداد بست در تمرین‌ها شرکت نکرد و تنها یک بار او را دیدیم. ما فعلا با بازیکنانی که در کنارمان هستند ادامه می‌دهیم و فکر می کنم دیگر نباید حسابی روی حنیف باز کنیم و باشگاه مطابق قانون با وی برخورد خواهد کرد چرا که قرارداد رسمی با عمران زاده امضا شده است.

سرمربی نفت آبادان همچنین از پیوستن دو بازیکن جدید به این تیم خبر داد و افزود: رشید بازیکن نیجریه‌ای که در پست دفاع بازی می‌کند به همراه "تیم" هافبک اهل کره جنوبی با ما قرارداد بسته‌اند و به زودی در تمرین‌های تیم شرکت می‌کنند.

دست‌نشان همچنین از مذاکره با چند بازیکن در پست دروازه‌بانی، دفاع، هافبک و فوروارد خبر داد و گفت: گزینه‌های مورد نظرم را به باشگاه داده‌ام و مسئولان باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان هستند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید