توضیح فدراسیون دوومیدانی در مورد ادکلن‌های خریداری شده | اتاق خبر
کد خبر: 356201
تاریخ انتشار: 12 تیر 1395 - 05:16
نماینده حراست شاهد ماجرا بوده؛
فدراسیون دوومیدانی درباره هدایایی که طی چند روز اخیر حرف و حدیث های فراوانی در فضای مجازی و برخی خبرگزاری‌ها به وجود آورده است، توضیحاتی را جهت شفاف سازی ارایه می نماید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی در این مورد اعلام کرد: مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی در بازگشت از مسابقات قهرمانی جوانان که در کشور ویتنام برگزار شد، در سالن ترانزیت فرودگاه دبی قصدخرید هدایایی جهت پیشکش به اعضای فدراسیون را داشتند.

ایشان معتقد بودند که اهالی فدراسیون ، 8 ماه پر دغدغه و همراه با حاشیه را سپری کردند به همین خاطر برای تقدیر و تشکر از کارمندان چنین تصمیمی را گرفتند که با پیشنهاد بعضی از همراهان، ایشان نظر خود را تغییر داده و برای احترام به نظر این عزیزان، تعداد 19 عدد ادکلن آدیداس به مبلغ کل 170 دلار معادل595 هزار تومان خریداری نموده و راهی میهن عزیزمان شدند.

وی به دلیل اعزامی که فدراسیون پیش رو داشت خیلی سریع راهی محل کارخود شد و پس از امضای اسناد مالی فدراسیون، با مسوولان فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تماس گرفته و هدایای خریداری شده را دریافت نمود و آنها را بین کارکنان فدراسیون به عنوان سوغات سفر و تقدیر از زحمات پرسنل، تقسیم کرد که متاسفانه در برخی رسانه ها مساله طور دیگری مطرح گردید.

به همین منظور این اطلاعیه از طریق روابط عمومی این فدراسیون منتشر گردید تا اذهان عمومی نسبت به حاشیه سازی که برای فدراسیون دو و میدانی که این روزها با کسب هشتمین سهمیه المپیک ریو به یکی از افتخارآفرین های ورزش کشور تبدیل شده است، شفاف سازی به عمل آید.

در پایان، تذکر درباره چند مورد مهم، لازم به نظر می رسد:

1- فاکتور خرید و اسناد مالی این هدایا در بخش مالی فدراسیون دو و میدانی موجود بوده و قابلیت رسانه ای شدن را دارد.

2- در کلیه مراحل، نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان حضور داشته و قادر به تایید همه آنچه در بالا گفته شد، هستند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید