آنالیز بازی پرتغال – لهستان برای تیم ملی جوانان توسط پیروانی پیش از دیدار با هامبورگ | اتاق خبر
کد خبر: 356202
تاریخ انتشار: 12 تیر 1395 - 05:30
ملی پوشان زیر ۱۹ سال که در اردوی تدارکاتی آلمان به سر می برند، دیدار پرتغال و لهستان را تماشا کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی جوانان که در کمپ شهر مالنته اردوی تدارکاتی برپا کرده است بعد ازظهر روز پنج شنبه استراحت داشت. ضمن اینکه تمرین صبح روز پنج شنبه همانند تمرینات پیشین با برنامه دنبال شد.

پنج شنبه شب ملی پوشان جوان با حضور در سالن کنفرانس کمپ مالنته بازی پرتغال – لهستان را بصورت گروهی تماشا کردند و امیر حسین پیروانی در جریان بازی نکات لازم تاکتیکی را به شاگردانش گوشزد می کرد. در بین دو نیمه و هم چنین پایان بازی ملی پوشان برداشت های خود را از بازی برای یکدیگر تشریح می کردند.

گفتنی است، تمرینات تیم ملی جوانان در کمپ شهر مالنته صبح امروز جمعه نیز ادامه یافت. با توجه به اینکه قرار است فردا تیم ملی با تیم زیر ۲۳ ساله های هامبورگ بازی کند، تمرینات کم فشاری را انجام دادند. 

ملی پوشان ظهر روز جمعه کمپ شهر مالنته را ترک می کنند و در یکی از هتل های نزدیک به شهر پولن اسکان خواهد یافت چرا که برنامه ریزی شده بود از ظهر روز جمعه یکی دیگر از تیم های آلمانی در کمپ مالنته مستقر شود. کمپی که به دلیل استفاده های مکرر از سوی تیم ملی آلمان معروف و به خاطر موفقیت های تیم ملی آلمان مقدس است. 

جالب اینکه در لابی و راهروهای این کمپ تصاویر ستاره های سابق فوتبال آلمان به هنگام حضور در کمپ مالنته به چشم می خورد و اتاق های کمپ هم به نام آنها نام گذاری شده است. 

نام این کمپ uwe seeler fubball park بوده و نام یکی از ستاره های پیشین فوتبال آلمان است.

بر همین اساس تیم ملی جوانان فردا در آخرین بازی دوستانه خود در آلمان با تیم زیر ۲۳ ساله های هامبورگ که یکی از تیم های خوب فوتبال آلمان در این رده سنی است، به رقابت می پردازد.پوستر این بازی در شهر مالنته، پولن و فروشگاه های شهر هامبورگ به چشم می خورد. با توجه به اینکه نزدیک به ۷۰ هزار ایرانی در شهر هامبورگ زندگی می کنند تصور می شود این  بازی در حضور پرشور تماشاگران ایرانی برگزار شود.

بر همین اساس ۶ بازیکن تیم زیر ۲۳ ساله های هامبورگ برای تیم اصلی این باشگاه در بوندس لیگای Aبازی می کنند. 

ملی پوشان بعدازظهر امروز هم در اطراف هتل عرق گیری خواهند داشت تا از هر نظر برای بازی با با هامبورگ آماده شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید