یک معجزه بزرگ را رقم زدیم | اتاق خبر
کد خبر: 356504
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 09:26
بیل:
ستاره تیم ملی فوتبال ولز از پیروزی برابر بلژیک بسیار خوشحال است و از صعود تیمش به نیمه نهایی رقابت های یورو به عنوان یک معجزه بزرگ یاد کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ولز به شگفتی‌سازی خود در یورو 2016 ادامه می دهد. این تیم که برای نخستین بار در تاریخ خود به رقابت‌های یورو راه پیدا کرده است، در یک چهارم نهایی موفق شد با نتیجه سه بر  یک برابر بلژیک پرستاره به پیروزی برسد. بدین ترتیب صعود ولز به نیمه نهایی صعود کرد و لقب شگفتی‌ساز بزرگ یورو را به خود اختصاص داد.

گرت بیل،‌ بهترین و سرشناس‌ترین بازیکن ولز از صعود تیمش به نیمه نهایی رقابت های یورو به عنوان یک معجزه بزرگ یاد کرد. او بعد از پایان بازی در گفت و گویی که با BBC داشت، به صحبت در مورد تیمش پرداخت و اظهار کرد: برای صعود به نیمه نهایی و نشان دادن توانایی های خود نهایت تلاش‌مان را به کار گرفتیم. شایسته صعود به نیمه نهایی بودیم. به خودمان ایمان داشتیم و به همین خاطر می توانیم نتایج دلخواه را به دست آوریم. تا پایان بازی جنگیدیم و اجازه فضاسازی را به حریف ندادیم.

ستاره باشگاه رئال مادرید ادامه داد: احساسی باور نکردنی دارم. نمی توانم خوشحالی خودم را بیان کنم. اطمینان داشتیم که می توانیم شگفتی‌ساز یورو 2016 باشیم. از این سفری که آغاز کردیم لذت می بریم و می خواهیم به ماجراجویی ادامه دهیم. بازیکنان به وظیفه خود در میدان عمل کردیم. زمان زیادی برای جشن گرفتن نداریم و باید هر چه سریع‌تر به بازی بعدی فکر کنیم. بازی کردن برابر پرتغال بسیار سخت است اما به پیروزی در این دیدار فکر می کنیم.

بیل در پایان سخنانش نیز گفت: با وجود این که بلژیک تیم پرستاره‌ای بود و هواداران بیشتری هم در ورزشگاه داشت ولی ما توانستیم این تیم را هم شکست بدهیم. صعود ولز به نیمه نهایی یک معجزه بزرگ است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید