دلم برای راه رفتن مقابل هواداران در اولدترافورد تنگ خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 356522
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 09:49
گیگز:
رایان گیگز بعد از 29 سال از منچستریونایتد جدا شد و دیگر سمتی در این باشگاه نخواهد داشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رایان گیگز نزدیک به سه دهه پیش در نوجوانی در حالی که از کاردیف ولز به انگلیس آمده بود تا رویای فوتبالیست شدن خود را دنبال کند به منچستریونایتد پیوست و مدت ها در این تیم بازی کرد و در همین تیم نیز بعد از حضور در بیش از 900 بازی خداحافظی کرد و سپس به عنوان دستیار دیوید مویس و فان خال منصوب شد.

بعد از آمدن مورینیو ، مشخص شد او دیگر در این تیم سمتی ندارد تا یونایتد را ترک کند. اتفاقی که بعد از 29 سال در زندگی او رخ می‌دهد. گیگز تایید کرده به دنبال حضور به عنوان سرمربی یک تیم است و دیگر دوست ندارد مربی بماند. 

گفته می‌شود مورینیو به او پیشنهاد مربیگری داده ولی گیگز با توجه به تمایلش برای هدایت یک تیم به عنوان نفر اول، این پیشنهاد را قبول نکرده است.

گیگز بعد از جدایی از منچستریونایتد گفت:‌ بعد از 29 فصل حضور در یونایتد به عنوان بازیکن و کمک مربی به خوبی می‌دانم که پیروزی برای باشگاه اهمیت بسیار بالایی دارد و باشگاه باید همیشه به دنبال برتری و قهرمانی باشد. فرصت دادن به جوانان، هجومی بازی کردن و فوتبال هیجان انگیز چیزهایی است که هواداران از یونایتد انتظار دارند.
دلیل اینکه ترک باشگاه برای من تصمیم بزرگی است این بوده که زندگی من از چهارده سالگی در یونایتد رقم خورده است. این به هیچ وجه تصمیمی نیست که به راحتی گرفته باشم. از اینجا خاطرات خاص و تجربیات بزرگی را باخود به همراه می‌برم و امیدوارم در آینده این تجربیات به من کمک کنند. من هیچ طرح آماده‌ای برای مربیگری ندارم و دوست دارم مربیگری را شروع کنم.

گیگز ادامه داد: فوق‌العاده خوش شانس بوده‌ام که با دو مربی بزرگ کار کردم. اولین آنها سر الکس است. کسی که بیشتر زندگی‌ام را با او کار کردم و از او چیزهای زیادی آموختم. کسی که اعتقاد دارم همچنان بزرگترین مربی تاریخ فوتبال است. دومی هم فان‌خال است، رزومه او به خودی خود با شما صحبت می‌کند. اطلاعاتی که من از آنها گرفتم غیر قابل ارزش‌گذاری است.

گیگز با اشاره به حضور مورینیو در یونایتد گفت: می‌خواهم به مورینیو بابت مربیگری‌اش در بزرگترین باشگاه دنیا تبریک بگویم. در دنیا تعداد انگشت شماری در سطح  ژوزه هستند. من مطئنم که هواداران به او خوش آمد می‌گویند. همچنین می‌خواهم آخرین تشکرم از هواداران باشد. هرگز نمی‌توانم بگویم چقدر دلم برای راه رفتن در مقابل شما در اولدترافورد تنگ خواهد شد. خداحافظی بعد از 29 سال فوق‌العاده سخت خواهد بود. من عاشق تمامی دقایق آن هستم چه بعنوان یک بازیکن چه بعنوان یک مربی. حمایت شما همواره از من فوق‌العاده بوده است؛ متشکرم حالا زمان فصلی جدید و امتحانی تازه است. برای آینده فوق العاده هیجان دارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید