«ادن آزار» به آینده درخشان بلژیک امیدوار است | اتاق خبر
کد خبر: 356531
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 10:00
مسابقات یورو ۲۰۱۶ برای شاگردان «مارک ویلموتس» با شکست ۳ بر یک مقابل ولز به پایان رسید ولی «ادن آزار» امیدوار است که نسل طلایی فوتبال کشورش بتواند در آینده با موفقیت در جام جام جهانی بدرخشد.


به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، «ادن آزار» پس از حذف تیم ملی کشورش در رقابت های یورو ۲۰۱۶ به دست ولز به شدت ناراحت است ولی تاکید می کند که نسل طلایی فوتبال کشورش هنوز کیفیت بالایی برای قهرمانی دارد.

تیم ملی فوتبال بلژیک با گل زیبای «راجا ناینگلان» دور یک چهارم نهایی را رویایی آغاز کرد اما بعد از این ولزی ها بودند که طی سه ضد حمله نتیجه بازی را ۳ بر یک به نفع خود به پایان رساندند.

«آزار» اخراج «مارک ویلموتس» بعد از این شکست را رد کرد اما گفت تیمش باید قوی تر و با تجربه تر پا به مسابقات بین المللی آتی بگذارد.

وی گفت: قصد داریم تا به کار خود با هدف رسیدن به قهرمانی در آینده، ادامه دهیم. فشار زیادی روی او (ویلموتس) وجود دارد. ما برای چندین سال او را به عنوان سرمربی بالای تیم داشته ایم. لحظات خوب و بعضاً فوق العاده ای را با او سپری کرده ایم. امروز ناکام بودیم اما فکر می کنم او راه حلی خواهد داشت، بعداً تصمیم خواهد گرفت که با ما ادامه دهد یا خیر، آن وقت برای آینده او آرزوی موفقیت می کنیم. دو سال دیگر جام جهانی را پیش رو داریم. این هدف بعدی است، پس باید در موردش فکر کنیم، درباره شایستگی حضور در آن، سپس نوبت مسابقات یورو در سال ۲۰۲۰ می رسد. ما تیم جوانی داریم پس می توانیم به آینده امیدوار باشیم.

مهاجم باشگاه چلسی اضافه کرد: امروز بهتر از آنچه مقابل آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ بودیم، بازی کردیم. آن روز خوب بازی نکردیم. یک بر صفر شکست خوردیم اما حسرت اینکه چرا به اندازه کافی خوب نبودیم را خوردیم. امروز ۲۰ دقیقه ابتدایی را عالی شروع کردیم، در آخر بازی همگی گفتیم دوست داشتیم به همان شکل ادامه دهیم چون کیفیت بالایی داریم اما آنها با میل بیشتری نسبت به ما بازی کردند. آنها بازیکنان زیادی در لیگ برتر انگلیس دارند.

او ادامه داد: اشتیاق و ارتباط زیادی در تیم وجود دارد، امروز تیم جوانی داشتیم. جوانی عالی است ولی زمانی که شما کمبود تجربه دارید خودش را نشان می دهد. ما به ایتالیا باختیم ولی فکر می کنم سه بازی عالی مقابل ایرلند، سوئد و مجارستان انجام دادیم. پس به کار خود با این نسل ادامه می دهیم و برای کسب عناوین قهرمانی تلاش خواهیم کرد. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید