شک دارم بازیکنی دیگر مثل گیگز پیدا شود | اتاق خبر
کد خبر: 356551
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 10:21
فرگوسن:
سر الکس فرگوسن به تمجید از رایان گیگز پرداخت و عنوان کرد شک دارد بازیکنی دیگر مثل او پیدا شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رایان گیگز بعد از ۲۹ سال حضور در منچستریونایتد به عنوان بازیکن و مربی در نهایت از این تیم خداحافظی کرد. در این بین سر آلکس فرگوسن که در سال ۱۹۹۰ برای اولین بار به گیگز بازی داد و در همه ۱۳ قهرمانی گیگز در لیگ مربی او بود، به تمجید از او پرداخت.

فرگوسن درباره حضور گیگز در یونایتد و خداحافظی او بعد از ۲۹ سال گفت: مردم می توانند بازیکنان فوتبال را از جنبه های مختلفی قضاوت کنند ولی حضور در منچستریونایتد به معنای رقابت همیشگی برای برتری و بهتر بوده است. در باشگاه ما بازی آسان و دوستانه وجود ندارد و همه بازی ها مثل فینال یک جام است که باید در آن به برتری رسید. به همین خاطر تصور کنید بازیکنی برای ۲۰ سال در سمت چپ مدام بدود و برای تیم تلاش کند خیلی سخت و دشوار است که او موفق به انجام آن شد. گیگز بازیکن بزرگی است و همیشه در یونایتد بازیکن بزرگی از او یاد خواهد شد که بازیکنان جوانتر باید او را الگوی خود قرار دهند و مثل او شوند. همیشه وقتی اسکولز، رایان و نویل و فردیناند را به دفترم فرا می خواندم تا از آنها بخواهم جو رختکن را به درستی هدایت کنند، گیگز اولین نفری بود که قبول کرد و در این امر به من کمک می کرد.

فرگوسن ادامه داد: جایگاه گیگز در تاریخ منچستریونایتد می‌ماند و شک دارم دیگر بازیکنی مثل او پیدا شود و این کارنامه را داشته باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید