اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی کشور نیازمند 70 هزار میلیارد ریال اعتبار است | اتاق خبر
کد خبر: 356577
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 11:11
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:
عضو هیات رئیسه و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی کشور، 70 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

اتاق خبر - محمدقسیم عثمانی روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان اظهار کرد: در حالی اتمام طرح‌های عمرانی ورزشی در سطح کشور به این میزان اعتبار نیاز است که میزان بودجه وزارت ورزش و جوانان تنها دو هزار میلیارد ریال است.

وی افزود: حوزه ورزش با کمبود و نارسایی های زیادی مواجه است که همه مسئولان ورزشی کشور باید با همکاری هم و ارگان های دیگر این کمبودها را جبران کنند.
عثمانی ادامه داد: نگاه یک سویه به ورزش نباید وجود داشته باشد و در این میان با تعامل و همکاری در بین ورزشکاران همه رشته های ورزشی، باید از همه ظرفیت های موجود در عرصه ورزش استفاده شود.
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدامات دولت تدبیر و امید گفت: با وجود کمبود منابع مالی، دولت با تلاش وزیر ورزش و جوانان توانست ورزشگاه پنج هزار نفری بوکان را به اتمام رسانده و افتتاح کند.
وی در خصوص ورزش شهرستان بوکان اضافه کرد: حساسیت حوزه ورزش در این شهرستان با وجود ورزشکاران توانا و فنی از همه حوزه‌های دیگر بیشتر است و مسئولان امر باید تمام توان خود برای ارتقای آن به انجام رسانند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: استفاده از ظرفیت‌های ورزشی در استان آذربایجان غربی یکی از راه‌های پیشرفت این استان به شمار می رود.
عبدالله چمن گلی بیان کرد: تمامی هیات‌های ورزشی بدون دریافت حقوق کار می‌ کنند و این امر مهم قابل تقدیر است و همه ما وظیفه داریم که از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کنیم.
فرماندار بوکان نیز در این مراسم گفت: سالم سازی و نظارت بر عرصه ورزش بسیار مهم است و حفظ فضای نشاط و جوانی از نکات مهم در این حوزه به شمار می رود.
جمال خسروی افزود: پر انرژی ترین و فعال ترین اداره در بین ادارات دیگر اداره ورزش و جوانان است که این می طلبد که توجه ویژه ای به این حوزه شود.
وی با بیان اینکه امروز ورزش در جهان به ابزاری برای صلح تبدیل شده است، گفت: ورزش ابزاری برای حفظ صلح و امنیت و آرامش در جامعه است که باید به خوبی از این حوزه استفاده کرد.
فرماندار بوکان ادامه داد: بوکان شهری جوان است و فضای پرنشاطی به واسطه جوان بودن در این فضا وجود دارد که بها دادن به این نیرو و استفاده از ظرفیت این قشر بسیار مهم است.
در این مراسم احمد نصراللهی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان بوکان معرفی و از خدمات انور ملارحیمی تجلیل شد.
ملارحیمی به عنوان رئیس دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی انتخاب شده است.
شهرستان بوکان با 42 هیات ورزشی و بیش از 55 هزار نفر ورزشکار بیمه شده یکی از قطب های مهم ورزش استان آذربایجان غربی به شمار می رود.
شهرستان بوکان با 225 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

ایرنا

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید