کریمی باید درباره سپاهان درست صحبت کند | اتاق خبر
کد خبر: 356839
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 22:38
اخوان:
سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره صحبت‌های علی کریمی مبنی بر اینکه سپاهانی‌ها او را اذیت کرده‌اند گفت: سپاهان برای او هزینه کرده بود و نمی‌خواست او را راحت از دست بدهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی اخوان درباره وضعیت تیم فوتبال سپاهان در اردوی پیش‌فصل اظهار کرد: تیم در استراحت است و از فردا تمرین‌ها را در دو نوبت صبح و بعدازظهر آغاز می‌کنیم و دنبال این هستیم که پس از آن راهی یک اردوی خارج از کشور شویم.

او درباره محل این اردو گفت: پیش از این قرار بود به ترکیه برویم که شورای برون مرزی با آن مخالفت کرد اما صحبت‌هایی انجام شده که در اوکراین اردو بگذاریم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره صحبت‌های علی کریمی  درباره اینکه مسئولان این باشگاه او را اذیت کرده‌اند خاطرنشان کرد: سپاهان از زمانی که علی کریمی در این تیم به میدان می‌رود برای او هزینه کرده و اینکه بازیکنی به محض اسم در کردن تیم را رها کند زیاد خوب نیست. به نظرم او باید بهتر از این‌ها صحبت می‌کرد.

او ادامه داد: اگر خود کریمی هم روزی مربی شود و با این موضوع برخورد کند قطعا این صحبت‌ها را انجام نمی‌داد. او باید قدر باشگاه سابقش را هم بداند.

اخوان درباره اینکه گفته می‌شود احسان حاج صفی مد نظر عبدالله ویسی است اما باشگاه توان مالی لازم برای جذب او را ندارد و احتمالا این بازیکن به استقلال خواهد رفت گفت: اولا بازیکن آزاد است که هر انتخابی را انجام دهد. من از اطرافیانش شنیده‌ام که حاج صفی ابراز علاقه‌مندی کرده که در صورت حضور در ایران به سپاهان بیاید.

سرپرست سپاهان درباره وضعیت محرم نویدکیا و هادی عقیلی گفت: هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده اما امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد.

او درباره تمدید قرارداد شجاع خلیل‌زاده که در حال حاضر تا نیم فصل نخست اعتبار دارد، اظهار کرد: خلیل‌زاده جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه خواهد داشت و مشکلش را حل می‌کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید