هواداران استقلال از پارسال سرخورده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 356853
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 23:29
رحمتی:
کاپیتان تیم فوتبال استقلال می‌گوید امیدوار است تیمش ناکامی‌های فصل گذشته را جبران کند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی رحمتی پس از ثبت قراردادش با استقلال، اظهار کرد: امسال تیم خوبی را بستیم و پیرو اهداف سال گذشته‌مان بازیکنان جوان خوبی به جمع ما اضافه شدند؛ بازیکنانی که شخصیت بزرگی را دارند و می‌توانند به ما کمک کنند.

وی افزود: من از مدیریت باشگاه و همین طور آقای توفیقی و جهانیان تشکر می‌کنم و امیدوارم که امسال فصل خوبی داشته باشیم و بتوانیم ناکامی‌های فصل گذشته را جبران کنیم.

رحمتی درباره روند این باشگاه در فصل نقل و انتقالات، گفت: با آمدن کادرفنی جدید اتفاقات نو و جدیدی در باشگاه رخ داده است. بازیکنان جوان و خوبی نیز جذب شده‌اند و سعی می‌کنیم که یک سال خوبی را پیش‌رو داشته باشیم و  ناکامی سال گذشته را جبران کنیم. هواداران ناراحت هستند و از اتفاقات فصل گذشته سر خورده شده‌اند و می‌خواهیم آنها را خوشحال کنیم.

کاپیتان استقلال درباره این که اواسط فصل گذشته گفته شد که قراردادش را با استقلال به مدت سه فصل با این تیم تمدید کرده، اما این اتفاق امروز رخ داد، اظهار کرد: سال گذشته از من خواستند که قراردادم را تمدید کنم و من این کار را انجام دادم، اما به دلیل مقطع زمانی این کار به صورت رسمی صورت نگرفت و امروز قراردادم را ثبت کردم.

کاپیتان استقلال درباره تفاوت استقلال امسال با استقلال سال گذشته، گفت: بحث درباره استقلال سال گذشته زیاد است. سال گذشته در مقطعی بازیکنی نداشتیم که به میدان بفرستیم. چند بازیکن ما مصدوم شده بودند و کسب عنوان سومی لیگ و سهمیه آسیا خوب بود. امسال توقع مردم بالاتر رفته است. تیم‌مان جوان شده و باید بیش از پیش تلاش کنیم. به نظرم با شرایط موجود علاوه بر  کسب سهمیه باید برای قهرمانی گام برداریم.

او درباره اظهارات پرویز مظلومی مبنی بر این که یک بازیکن بزرگ استقلال در امورات تیم دخالت می‌کرد و این که آیا منظورش او بوده است، گفت:  کسانی که تا به حال منتظر مانده‌اند باز هم منتظر بمانند اشکال ندارد. بعدا جواب این سوال را می‌گیرند. اگر مظلومی اسم آورده آن موقع من جواب می‌دهم. به من مربوط نمی‌شود.

رحمتی در پایان و پس از پرسیدن سوال درباره پرویز مظلومی از پاسخ دادن امتناع کرد و از هیات فوتبال خارج شد.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید