امسال سال خوبی خواهیم داشت | اتاق خبر
کد خبر: 356855
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 23:39
بختیار رحمانی:
بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید کی‌روش نقشی در استقلالی شدنش نداشته است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بختیار رحمانی پس از ثبت قراردادش با استقلال، اظهار کرد: خوشحال هستم که به استقلال پیوسته‌ام و پیراهن این تیم را بر تن می‌کنم. امیدوارم که امسال، سال خوبی داشته باشیم.

وی در این باره که آیا قرار است پیراهن شماره "هفت" را بر تن کند، افزود: هنوز که بازی‌ها شروع نشده است، ولی من همه چیز را به آقای منصوریان سپرده‌ام. البته برای من باعث افتخار است که اگر پیراهن شماره "هفت" فرهاد مجیدی را بر تن کنم. مطمئنا باید از این پیراهن نگهداری شود، ولی همه چیز بستگی به تصمیم منصوریان دارد.

رحمانی افزود: استقلال امسال تیم خوبی را بسته است و اهداف بزرگی را دارد. در فوتبال نمی‌شود قولی داد، اما ما در چهار جام می‌جنگیم که یکی از این جام‌ها داربی است. این نوید را به هواداران می‌دهم که امسال سال خوبی خواهیم داشت.

وی درباره این که آیا امید دارد که در استقلال به تیم ‌ملی دعوت شود، خاطر نشان کرد: در اردوهای قبلی گاهی به تیم ‌ملی دعوت می‌شدم، اما به خاطر مشکل سربازی نمی‌توانستم در اردوها شرکت کنم. امیدوارم که در استقلال عملکرد خوبی داشته باشم و باز هم به تیم ‌ملی دعوت شوم.

بختیار رحمانی در پاسخ به این پرسش که کارلوس کی‌روش نقشی در استقلالی شدنش داشته است یا خیر، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد. حدود یک سال می‌شود که آقای کی‌روش را ندیده‌ام.  

وی ادامه‌ داد: امسال اکثر تیم‌ها خوب بسته شده‌اند. تراکتورسازی، ماشین سازی، سپاهان از تیم‌های با کیفیت لیگ محسوب می‌شوند. فکر می‌کنم که امسال شاهد لیگ با کیفیتی باشیم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید