حرف نمی‌زنم، به انتخابم احترام بگذارید | اتاق خبر
کد خبر: 356857
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 23:49
جوکوویچ:
نواک جوکوویچ در پی حذف از تنیس ویمبلدون وقتی در مورد وضعیت سلامت‌اش از او سوال شد،‌ از پاسخ دادن طفره رفت و از خبرنگاران خواست دیگر چیزی در این زمینه نپرسند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نواک جوکوویچ با شکست مقابل سم کری آمریکایی از مسابقات ویمبلدون حذف شد. 

این تنیسور صربستانی در نشست خبری در پاسخ به این پرسش که آیا به هنگام مسابقه نگرانی خاصی داشته است، اظهار کرد: نه. چرا باید نگرانی داشته باشم؟

جوکوویچ  در پاسخ به این پرسش که آیا از سلامت 100 درصدی برخوردار است نیز گفت: واقعا نه اما اکنون و اینجا جای صحبت درباره این مساله نیست. نمی‌خواهم در این‌باره حرف بزنم. به لطفا انتخاب من احترام بگذارید. متشکرم.

جوکوویچ در ادامه صحبت‌های خود نیز گفت: شکست در مسابقات گرند اسلم بیش از هر مسابقه دیگری سخت و دردناک است. هیچ شکی در این‌باره نیست. خوشبختانه خانواده‌ و زندگی خارج از تنیس را دارم و سعی می‌کنم در چند وقت آینده بیشتر  به آنها توجه کنم. به این کار احتیاج دارم. امسال موفق بودم ولی سال طولانی و خسته کننده ای بود. به استراحت احتیاج دارم. مطمئنا احساس خوبی است که هر چهار گرند اسلم را در یک سال‌ داشته باشم. با آمدن به ویملبدون می دانستم از نظر ذهنی برایم آسان نخواهد بود. اهمیت مسابقات آن قدر زیاد است که همیشه راهی برای انگیزه داشتن و بهترین بودن در مسابقات پیدا می‌کنیم اما این بار، حتی با وجود ارائه بهترین نمایش، نتوانستم موفق باشم.

جوکوویچ در ادامه افزود: این اولین بار نیست که در گرند اسلم شکست می خورم. می دانم چه کار باید بکنم. اولین کار این است که ذهنم را آرام کنم و به چیز دیگری فکر کنم. می‌دانم قدرتمندتر بازمی‌گردم. 

جوکوویچ اعلام کرد در مسابقات دیویس کاپ برای صربستان مسابقه نمی‌دهد و مشخص نیست که پیش از  المپیک دیگر در مسابقات شرکت کنید یا خیر. او همچنین درباره شرایط بازی با کری نیز اظهار کرد: باران برای هر دوی ما شرایط سختی را ایجاد کرد. لزومی ندارد درباره این مشکلات صحبت کنیم. او خیلی خوب بازی کرد و شایسته پیروزی بود. در ست چهارم شانس داشتم ولی آن طور که می خواستم عمل نکردم. ورزش همین است.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید