مسی در برنامه من جای ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 356897
تاریخ انتشار: 15 تیر 1395 - 03:07
گواردیولا:
سرمربی جدید منچسترسیتی در اولین نشست خبری این تیم حضور یافت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پپ گواردیولا سرمربی جدید منچسترسیتی امروز یکشنبه به هواداران این تیم معرفی شد و در مراسم معارفه خود حضور یافت و از برنامه های خود در این تیم صحبت کرد.

گواردیولا در نشست خبری خود گفت: می خواهم ثابت کنم که بعد از کارهای خوبی که در بارسلونا و مونیخ انجام داده ام، در انگلیس هم می توانم کارهای خوبی انجام دهم. باید سعی کنیم فوتبال خوبی ارائه دهیم و هواداران سیتی به تیمشان افتخار کنند. باید تلاش کنیم به قهرمانی برسیم. می خواهم ثابت کنم در انگلیس مربی خوبی هستم و برای این کار به حمایت هواداران و بازیکنان خوب نیاز دارم. وقتی بازیکن بودم دوست داشتم در لیگ برتر بازی کنم و حالا به عنوان مربی به آرزوی خودم رسیدم.

او ادامه داد: تاکتیک من این است که چیزی از بازیکنانم بخواهم که آنها قادر هستند انجام دهند. چیزی از بازیکنانم نمی خواهم که نتوانند انجام دهند. شیوه فوتبالی من بر مبنای توانایی بازیکنانم خواهد بود. هدف این است که زیبا بازی کرد و هدف اول ما برتری در بازی اول، دوم و سوم و بازی های بعدی بود. روحیه تیمی خوبی نیاز است تا تیم به موفقیت برسد. من قبل از حضور در منچسترسیتی با چیکی بگریستین صحبت کردم و او به من گفت که بازیکنان جوان زیادی در سیتی رشد می کنند و خیلی زود به تیم اصلی اضافه خواهند شد و به تیم کمک خواهند کرد. می خواهم در انگلیس قهرمانی تجربه کنیم و هواداران به ما کمک کنند که بدون آنها رسیدن به قهرمانی سخت است.

گواردیولا در پایان درباره حضور مسی در این تیم گفت: مسی در بارسلونا می ماند وگرنه خیلی خوب بود که او را در تیم داشتم و به نظرم مسی در بارسا می ماند و به همین خاطر در برنامه های من نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید