لیست نهایی دوومیدانی کاران اعزامی به پارالمپیک پنجشنبه اعلام می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 357416
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 20:08
مرحله نهایی رکوردگیری از دو و میدانی کاران معلول برای نهایی شدن ترکیب تیم اعزامی به بازیهای پارالمپیک ریو روز پنجشنبه انجام می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ترکیب نهایی تیم ملی دو و میدانی در بازی‌های پارالمپیک ریو پس از انجام دومین مرحله رکوردگیری که روز پنجشنبه ۱۷ تیرماه در مجموعه ورزشی هرندی برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد. البته پیش از این قرار بود این مرحله رکوردگیری طی روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه انجام شود، اما بر اساس تصمیم جدید اتخاذ شده، زمان انجام آن به ۱۷ تیرماه تغییر پیدا کرد.

هم‌چنین مرحله نخست رکوردگیری از دو و میدانی کاران برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی اعزامی به بازی‌های پارالمپیک ریو پیش از این در قالب رقابت‌های قهرمانی کشور خردادماه برگزار شده بود.

به این ترتیب  ۱۲ دو و میدانی کاری که شانس حضور در ترکیب تیم پارالمپیکی را دارند، فردا (چهارشنبه) در تهران و مجموعه ورزشی هرندی مستقر خواهند شد تا روز پنجشنبه از آنها رکوردگیری به عمل آید.

سیدعرفان حسینی، دانیال سورانی (بوشهر)، حمید اسلامی (همدان)،  محمد فتحی گنجی (لرستان)، محسن مجیدی (مرکزی)، حسین خرسند امیری، مریم سلطانی (تهران)، احمد اجاقلو (زنجان)، بتول جهانگیری، مرضیه صدقی (آذربایجان شرقی)، الهام صالحی (خوزستان) و پیمان نصیری (کرمان) دو و میدانی کارانی هستند که در این مرحله از آنها رکوردگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید